Wpis z mikrobloga

przeglądałem sobie grzecznie z rana instagrama, aż tu nagle telefon stwierdził, że musi się wyłączyć xD
zakładałem że po chwili się włączy normalnie, jednak przywitał mnie ten niemiły widok ( )

Qualcomm Crashdump Mode


Ponowne włączanie nic nie daje, po wejściu w
Fastboot mode mam obrazek jak na zdjęciu - nie ma żadnej wersji bootloadera podanej.
Czy oznacza to, że mi go wykasowało? Ponowne wgranie coś pomoże? Jest szansa to uratować jakoś? Macie jakieś pomysły?

ps1.
Restart bootloader powoduje powrót do Fastboot mode, Start i Recovery mode wraca do Qualcomm Crashdump Mode_
ps2. Nie, nie wgrywałem żadnego innego bootloadera, ani customowego systemu. Odkąd niemal 3 lata temu do mnie przyszedł, tak od wtedy grzecznie sobie go tylko używałem.

#oneplus6 #oneplus
#naprawaelektroniki #naprawatelefonu #pytaniedoeksperta #awaria #telefony #android
Marcinnx - przeglądałem sobie grzecznie z rana instagrama, aż tu nagle telefon stwier...

źródło: comment_1636801770BwQzRUOx1p4sBaoEoeSvJb.jpg

Pobierz
  • 10
MSM download tool


@rewida17: coś tam się ładowało, a nawet ładować skończyło, ale na koniec i tak telefon się włączył i wszedł w CrashDump Mode znowu ()

tego używałem: https://www.thecustomdroid.com/oneplus-6-6t-unbrick-guide/
w EDL Mode wszedłem trzecim sposobem
3. Manually: Power off your OnePlus device completely. Then while holding the Volume Up and Volume Down buttons together, connect the phone to the PC using a USB
Marcinnx - > MSM download tool

@rewida17: coś tam się ładowało, a nawet ładować sk...

źródło: comment_163681650361CLkkNTRmbsHd2Af7JlLf.jpg

Pobierz