Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 23
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:00, Sobota, 13 listopada 2021. Imieniny: Mateusza, Izaaka, Stanisława. Słońce podniesie się dziś o 07:12. Świecić będzie 8 godzin i 37 minut, w zenicie znajdzie się o 11:31 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:50. Ciemna noc zapadnie o 17:13, ale gwiazd można wypatrywać od 16:29.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:0...
  • 22
  • Odpowiedz

Dzień dobry!
Poranek już, czuć ziąb.
Pożywnego i na pewno smacznego śniadania. Aromatycznej, gorącej kawy i dużo uśmiechu aż do snu. Fajnie że jesteście. Hej!
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub
@omi-omi:
Witam wszystkich. Kolejny tydzień za nami, tym razem znacznie łatwiejszy, bo czwartkowe świętego grzecznie przesiedziałem w domu, a w piątek zamiast do roboty pojechałem załatwiać różne sprawy na mieście. Oczywiście nie wszystko się udało od razu (zawsze tak jest XD), ale wniosek o dowód osobisty złożony,
  • Odpowiedz
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub

Jedno z naszych drzewek wykiełkowało i z dnia na dzień rośnie coraz bardziej - niebieski dawno nie był tak podekscytowany (ʘʘ) Drugi puścił dopiero korzeń i czekamy, aż w końcu wyjdzie ʕʔ
o.....i - Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @...

źródło: comment_1636793783DBJ6PS7KlsSYVVKc3OiL8c.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@slabehaslo: klasycznie, biaukov niedopaukov coś zepsuł.
Stare, znałem.

Może nie możesz plusować, bo zawiera stwierdzenie obniżające mój rating pt. "mogę nic nie robić, nie muszę pracować"? To wywrotowe stwierdzenie i pewnie dlatego nie wolno plusować, bo rozszerzy degeneracje i zepsucie moralne na innych czytelników ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@micke:
W pyrlandii leniwa sobota, która spędzam na opiece chorych - leżą w łóżkach kochają, jęczą.
Zaskakująco mało rogali w tym roku wjechał przez akcje z chorobami.
Udanego weekendu Kochani :)
  • Odpowiedz
@buczubuczu co do Twojej choroby to może być covid xD sam miałem to samo z tydzien temu, syrop na kaszel aby wykrztusić i po tygodniu lepiej. Żona straciła smak i węch a było to samo. Najlepsze jest to że ona ma a ja nie kwarantanny ( ͡º ͜ʖ͡º) oboje szczepieni także szczepianka się nie broń
  • Odpowiedz