Wpis z mikrobloga

#tinder Mirki mam mame 66 lat, która wygląda na dużo mniej lat. Jest wdową od 3 lat, i pomyślałem, że fajnie by było jakby kogoś poznała. Mieszka w jednym miasteczku od urodzenia, gdzie już każdy się zna, a przecież nie pojedzie do klubu jakiegoś i nie będzie szukała partnera. Jak jej pomóc? Bo raczej tinder odpada xd Chciałbym, żeby jeszcze ktoś ją wsparł, po prostu był. Odkąd się wyprowadziłem jest samotna. Zasługuje na kogoś.
  • 15
@siema_byku: Szukaj miejsc, gdzie są ludzie w podobnym wieku. Wypad do sanatorium albo jakiegoś uzdrowiska to niezły i niewinny pomysł. Możesz ją zachęcić do obecności w grupach przykościelnych, np. kółko różańcowe albo pielgrzymki. Musisz wypchnąć ją gdzieś, gdzie są ludzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@siema_byku: jak nie jest zainteresowana to nic nie zrobisz. Ewentualnie możesz poszukać jakiś kółek Seniora. Tam się dopiero życie towarzyskie kręci. Przed Covidem były organizowane zajęcia z różnych hobby czy ćwiczenia, spotkania, potańcówki, wyjścia na kawę czy ciacho, wycieczki, nordic walking, zwiedzanie. Chłopów wiadomo jest tam o wiele mniej, ale zawsze fajnie mieć społeczną siatkę osób podobnych.