Wpis z mikrobloga

@marekseo: Ale nie rozumiem gdzie jest problem. Recenzje przecież z natury są subiektywne i wyrażają opinię autora na temat danej produkcji. Jednemu będzie się podobać bardziej gra A, a innemu gra B. Normalna rzecz.

Problemem w recenzjach może być co najwyżej brak rzetelności. W rzetelnej recenzji autor napisze o wadach, bugach, błędach, ale na końcu wyrazi swoją opinię pisząc "no są błędy, są bugi, ale koniec końców grało mi się dobrze
@marekseo: Ale to bardzo dobrze napisana recenzja. Zwłaszcza zdanie
"The things we oomers can forgive out of nostalgia could well be the things that make you scratch your head and question"
Mocno sugeruje, że chłop sam by dał o wiele słabszą notę gdyby nie nostalgia właśnie.
@czlowiekzcegla: Problem mam z tym, że dostało 8, czyli ocena z zakresu Bardzo Dobre. Grafika to subiektywne podejście, jednemu przeszkadza, drugiemu nie. Archaicznie sterowanie także.

Ale ta gra ma więcej błędów niż oryginał. I dostało taką samą ocenę jak Ghost of Tsushima. Grę, którą można stawiać za cel. Nic rewolucyjnego, ale solidnie zrobione.
Za sam fakt tych błędów powinno polecieć do 7. Okrojona muzyka też obniża.

Przypomina to przypadek Cyberpunka, w
Za sam fakt tych błędów powinno polecieć do 7.


@marekseo: TWOIM zdaniem powinno, a zdaniem tego konkretnego autora nie. Ty masz jedną opinię, a on ma drugą. Jaki tu jest problem? Na podobnej zasadzie się można spierać o to który kolor jest najlepszy. Jeden powie, że czarny bo pasuje do wszystkiego i wyszczupla, a drugi powie że to najgorszy kolor bo jest żałobny i ponury. No i kto ma rację? No
@czlowiekzcegla: Moim zdaniem tak jest i powiedziałem Tobie wyżej czemu tak jest. Ten redaktor ma opinię, a ja mam opinię na temat jego opinii.

Jak zauważysz to w internecie pełno jest opinii na temat innych opinii.
Czemu mi to zabierasz?
Nudny byłby świat jakby on napisał swoje, a nikt by się nawet do tego nie ustosunkował, nie uważasz?
Nie chcę go przecież wieszać na pal, bo ma inne zdanie.

Tak jak
@czlowiekzcegla: Na pewno "Handlujcie z tym" było szyderą.

Jednakże nawet nie próbowałem mówić "Patrzcie jaki idiota, GTA stawia na równi z Tsushimą. Niech zmieni ocenę", a wyraziłem zdziwienie (subiektywna opinia), że GTA ma taką samą ocenę od GoT według tego recenzenta, gdzie przez wyżej podane powody, moim staniem nie powinno mieć miejsca.
@marekseo: Tak jak przeszedlem kazdego Far Cry a niektore 2 razy (3,4,primal) to 6 mnie zanudzila przed koncem. Bezmyslne wojsko ktore powoduje ze (prawie) cala gre przeszedlem 1 bronia z tlumikiem. Banalna, nudna i do bolowo wtorna gra fuj