Wpis z mikrobloga

@xionze: a gdzie tak napisałem? Zauważam, ze lewacy sie śmieją ze narodowiec to na pewno magazynier i glupek, z moich obserwacji wynika tyle, ze ludzie sa rozni a glupkow jest zdecydowanie wiecej po lewej stronie bo robia z logiki zarty XD
  • Odpowiedz
@Godir17: a praca magazyniera to coś złego? #!$%@? sie że ktoś gdzieś pracuje to oznaka siedzenia w ciepłym #!$%@?łku i żebrania u starego na remastera gta albo bycia zjebem. btw ten tutaj mi na intelektualiste nie wygląda
  • Odpowiedz
@xionze: nic złego, co do tego gościa, jest takim samym dzbanem jak lewaki deptajace polską flage albo julki przerabiajace matke boską na taką z tęczą, tyle, ze w tamtym wypadku nikt nie zarzucał im glupoty i pracy na magazynie w Holandii, zauwazam hipokryzję i tyle, pozdro miras ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@hyperlogic_: patridioci #!$%@?. #!$%@? nie wierzę że można być tak #!$%@?. Burdel na granicy inba z Turowem #!$%@? stosunki międzynarodowe inflacja #!$%@? a ci w dniu w którym powinniśmy świętować odzyskanie niepodległości palimy flagi naszych sąsiadów XD wymieńmy pisowcow i narodowców za migrantów i rozwiążemy 2 problemy naraz.
  • Odpowiedz
a wykopki wiedzą? Przecież wg wykopu to dzisiejsi Niemcy są winni wojny światowej a nie jacyś tam nazisci 80 lat temu ze śmieszną swastyką dla zmyłki. Poczytaj sobie wykop - każdego dnia jest z tuzin znalezisk gdzie wykopki pod nimi poprawiają wszyskich, że chodzi o Niemców (w domyśle dzisiejszych) a nie jakiś 100 letnich dziadków.


@Janusz_z_Rivii: nawet nie chodzi mi o wiek uczestników "zdarzenia", ale o to, że to dwa całkowicie
  • Odpowiedz