Wpis z mikrobloga

#herbyklubowmirko <- tag do obserwowania lub czarnolistowania

Jeśli chcesz być wołany na stałe, zaplusuj ten post

RUNDA TRZECIA 5/16

Przypominam - w miarę możliwości głosujemy na najładniejszy herb, a nie na to, który klub bardziej lubimy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dzień dobry. Trzydziesty dzień konkursu na najładniejszy herb piłkarski w Polsce. Dziś herby dwóch klubów z ekstraklasową przeszłością kiszących się obecnie na 3 poziomie rozgrywkowym. Zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Głosowanie zostanie zamknięte ok. godz. 23:00 w ciągu dwóch dni od opublikowania posta.

Arkusz z wynikami

#ankieta #pilkanozna #herbyklubow #mecz
rudy_karzel - #herbyklubowmirko <- tag do obserwowania lub czarnolistowania

Jeśli ...

źródło: comment_1636544700Nv8FNBM2vwEbwCU46hdQrr.jpg

Pobierz

Który herb bardziej ci się podoba?

  • Herb Ruchu Chorzów 46.3% (157)
  • Herb Hutnika Kraków 53.7% (182)

Oddanych głosów: 339

  • 20
  • Odpowiedz
Ta seria postów na wykopie uzmysłowiła mi na jak żenującym poziomie są branidngi polskich klubów. Z mojej perspektywy w większości przypadkó to jest wybieranie mniejsego zła
  • Odpowiedz
@Aerwin: no nie wiem. Nawet najlepsze ligi miewają z tym problemy. My tutaj mamy herby z 4 poziomów rozgrywkowych w Polsce. A w takich Włoszech wystarczy popatrzeć na herby Napoli, Juve, Interu czy Empoli żeby się odechciało oglądania herbów w ogóle.
  • Odpowiedz
@rudy_karzel: Przecież Napoli i Juve mają zajebiste logówki. Inter też przeciez jest ok - przewodni kolor, charakterystyczny, chociaż sygneto troche skomplikowany. Ten nowy od 2021 to juz w ogole sztosiwo, bo go po prostu uprościli. Empoli może nic oryginalnego ale przynajmniej odświeżony ten herb jest.

A tutaj jak było 60 lat temu tak jest nadal. Hurnik - #!$%@? zębatka i winiec ze zboża żeby każdy wiedział że to klub wwodzący się
  • Odpowiedz
@Aerwin:

Przecież Napoli i Juve mają zajebiste logówki.


Widocznie lubisz skrajny minimalizm. Ja na przykład nie lubię

Tak samo zajebiste logówki mają Paris Saint-Germain, Arsenal, BVB, Bayern.


No to jeżeli próbujesz powiedzieć że polskie herby często z drugiej czy trzeciej ligi nie dorównują absolutnemu topowi herbów na świecie, to trudno mi się z tobą nie zgodzić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rudy_karzel: glos na smRody ta stylizowana erka i odwrocona tarcza to spoko koncept, nawet druzyne z bialorusi zainspirowala. za to hutnik to nedza straszna. komunistyczny bardzo wyglad i do tego jeden kolor w dwoch odcieniach na jednym 'herbie' to nieheraldyczne
  • Odpowiedz
@Aerwin: najlepsze właśnie są herby mega proste, jak ma BVB, Bayern, PSG, Real czy Barca. U nas oprócz odświeżenia, najlepsze mają herby Jaga, Korona, Ruch czy Termalica. Proste, schludne, pokazujące np Słoniątko w Termalice, ze ten klub ma Słonia jako maslotkę i ogólnie ten motyw. Najbardziej universalny herbem jest Korona, odrazu zajarzyć można że o nią chodzi, przez herb korony tylko tam wypadało gruntowanie odświeżyć kolory
  • Odpowiedz