Wpis z mikrobloga

#p0lka, #julka prawdę powie
#aborcja jest po to aby można było się bez ograniczeń ruchać

#seks to jedyny sens i jedyna wartość znana przez #p0lka dlatego gardzi ona #incel uznając go za podczłowieka z kasty niedotykalnych

a dzieci takie czy inne, to wszystko po to, aby w TV ładnie wyglądało, że to troska

nie ma większej obłuda niż tak pod którą feminoid maskuje swoje żądze
juzwos - #p0lka, #julka prawdę powie
#aborcja jest po to aby można było się bez ogra...

źródło: comment_1636540992lrJhZlFMNLalQXnjlmYvQ8.jpg

Pobierz
  • 45
@swiety_spokoj:

Ego ich nie zna granic.one są tak zapatrzone w siebie że wręcz możnaby to nazwać jakimś poważnym zaburzeniem,z takimi ludźmi nie ma żadnego dialogu,dla nich ma być bo tylko one się licza.
Raz gadalem z młodymi Julkami takimi 20 lat , starałem im się wytłumaczyć co jest nie tak w Only Fans a one z oburzeniem że to niech nie płacą i nie oglądają tego.
Stały się oschle mimo że
@Alakecz: jesteś po prostu kiepsko wyedukowana seksualnie. Kobieta uprawiająca seks z wieloma partnerami to rynsztok, a nie materiał na partnerkę i to nawet bardziej niż mężczyzna. Są na to badania. Może lubić seks i powiedziałem, że niech się wali ile chce, tylko niech później nie oszukuje i nie udaje cnotki niewydymki by udawać, że ma jakąś wartość, a nie jest tylko workiem na spermę.

Natomiast nie dziwią mnie Twoje poglądy, jeden
@PanGerwant: @juzwos: dla kazego jest. Przeciez wlasnie po to sa w przewazajacej wiekszosci abrocje by rozwiazac ogromny problem niechcianej ciazy. Czy to u nastolatek czy mlodszych badz i starszych kobiet. Tak bawiacych sie ONS, FWB jak i w stlaych zwiazkach w tym malzenstwach.

@woho31: antykoncepcja czasami zawodzi, stad tak potrzebne sa aborcje.

@JediKnight: bo nie ma nic zlego w OF. Wiec uznaly Cie slusznie za oszoloma i olaly.
@Aster1981: a wiesz, że można łączyć metody antykoncepcji i że jest coś takiego jak testy owulacyjne? Kobieta za 2 zł może sprawdzić czy ma dni płodne czy nie. Połączenie odrobiny wiedzy z lekcji biologii z gimnazjum/podstawówki i jednej metody antykoncepcji daje ogromne prawdopodobieństwo nie zajścia w ciążę. Ps. Pójście z kimś do łóżka to mimo wszystko odpowiedzialność. Jak nie umiesz jej podźwignąć to nie powinieneś iść¯\_(ツ)_/¯
Ps2. Jak nie stać Ciebie
@woho31: jak pisalem nadal antykoncepcja zawodzi.
Co zmieni to czy ma dni plodne czy nie? I tak powinno sie stosowac antykoncpecje.

Ja nigdy nie mialem problemow z odpowiedzialnoscia. Mam wiedze jak zorganizowac aborcje i od czasow nastoletnich mialem zawsze zapas finansowy.

Na aborcje w razie skrajnie ciezkiej sytuacji materaialnej nie trzeba nic wydawac. Organizacje kobiece w takich przypadkach finansuja tabletki poronne, normlanie kosztujace ok 400-500 zl.
@Aster1981: świadomość kiedy ma się dni płodne daje dużo. Bo tylko w trakcie nich (możesz wpaść +/- 2 dni). Jak bardzo boisz się "wpadki" to nie musisz wtedy wpychać #!$%@? do cipy. Ba, możesz #!$%@? włożyć w gumce i spuścić się poza cipą. Powiem Ci tak, człowiek według nazwy gatunkowej jest istotą myślącą. Ma sposoby dzięki, którym wie kiedy może bezpiecznie uprawiać seks, a kiedy nie, a i tak "wpada". Nie
cisniesz wrecz klasyke prawicowych kretynizmow xD Kobiety tak samo jak mezczyzni lubia seks. W tym go inicjuja i podrywaja mezczyzn, w tym "na szybko".


@Aster1981: XDDDD co za dzban.

Kobiety tak samo jak mezczyzni lubia seks


NIE. Samce mają większe libido i bardziej aktywną rolę. Podstawy seksuologii się kłaniają.

W tym go inicjuja i podrywaja mezczyzn


i dlatego mężczyźni dostają 3x mniej dopasowań i 13,5x mniej wiadomości na portalach randkowych od