Wpis z mikrobloga

Beka z wykopków cieszących się ze zwolnienia z TVP tej całej #kurdejszatan Sam nie pochwalam jej stylu i poglądów, ale nie w tym rzecz.
Doszliśmy do momentu, w którym nawet "elita" z wypoku została zmanipulowana i akceptuje #!$%@? kogoś z pracy za jego poglądy.
Może niedługo wasze konta wykopkowe zaczną identyfikować i namierzać, bo niepochlebnie i dosadnie wypowiecie się o PiS/Policji/czymkolwiek. Następnie wyrzucą was z pracy za to, że odważyliście się skrytykować coś państwowego. Fajnie, co?
#bialorus
  • 386
@Magma1: Pokazaliśmy siłe wykopu! Teraz już nikt nam nie podskoczy. To dzięki nam sprawa pani Szatan, została tak nagłośniona. To dzięki nam zostaną postawione jej zarzuty i została wyrzucona z pracy. Wykop stanowi prawo. Gdyby nie wykop, cała sprawa z nią ucichłaby po 1 dniu.
i akceptuje #!$%@? kogoś z pracy za jego poglądy.


@Magma1: myślę że w tej całej sytuacji nie chodzi o jej poglądy tylko o sposób ich wyrażenia.

Niestety, w momencie w którym ktoś sprowadza dyskusje publiczną do poziomu rynsztoku to musi się liczyć z tym że pracodawcy predzej czy później zerwą z nim kontrakt. Pracując udzielając swojego wizerunku musisz się pilnować żeby tego wizerunku nie zbrukać, taka praca.

ale ja jej nie
@Magma1: Też nie podoba mi się skala zjawiska, w sensie że od razu wyleciała. Jednak z drugiej strony jest o co się przyczepić i to nie chodzi o poglądy, tylko o wyraźne oskarżenia, które wysunęła. Nazwała straż graniczną mordercami. To poważna sprawa, mocne słowa. I jeżeli nic nie ma na podparcie tych słów to jest to pomówienie, oczernianie czy jakkolwiek to nazywa się fachowo w języku prawa. Za to powinna odpowiedzieć.
@Magma1: To było zwolnienie za czyjeś poglądy, tylko za bycie na sile głupim celebrytą. Można mieć swoje poglądy, ale będąc osobą rozpoznawalna można się z nimi nie obnosić lub robić to znacznie bardziej stosownie.
@Magma1: chciała atencji to dostała.
Mi jako przełożonemu nie wypada chodzić #!$%@? po mieście i drzeć japę czy dodawać jakieś gównowpisy, jeśli już się zdarzy to są ustawienia prywatności i inne rzeczy by treść dotarła do znajomych czy rodziny, można ustawić by np. Dana grupa osób wpisu nie widziała.
Dodając coś publicznie trzeba się liczyć z konsekwencjami.
Zwłaszcza będąc osobą rozpoznawalną.
Czemu taki Bogusław Linda który karierę ma już za sobą,