Wpis z mikrobloga

@bart0sz: Ja muszę liczyć tylko na szczęście w pakach, bo handlarzem jestem kiepskim ( ͡° ͜ʖ ͡°) o ile heros mi nie wszedł, bo wleciał morientes (który poszedł w sbc o ikonę), to paka z właśnie ikoną u mnie złoto, bo wpadł Cruyff, ale jako gracz 3 ligi nie jestem jeszcze w stanie za bardzo wykorzystać jego potencjału
@whitecash: o kurde to niezły farcik. Topka możliwych opcji. Ja to z paczek poza niewymiennym Petrem Cechem w wersji mid nie trafiłem nic ciekawego. Najdrozszy traf to był chyba lukaku, który w tamtym momencie kosztował 80k. Z paki hero trafiłem dudka więc w sumie najgorzej bo bramkę mam już obsadzoną do końca gierki. Tego sbc to nie tykam tak na wszelki wypadek. Caly dobytek to wymęczony na rynku, szkoda mi go
@bart0sz: jak masz sporo niewymiennych to możesz próbować, gorzej jak dużo musisz wsadzić w to sbc, wtedy się nie opłaca. Ewentualnie przemyśl w czwartek po nagrodach za division, i cały sezon
Nawet mając dużo zbędnych piłkarzy to i tak nie opłaca się tego robić. Lepiej przeznaczyć ich za tydzień czy miesiąc jak wyjdzie SBC na zawodnika który będzie pasował do składu