Wpis z mikrobloga

@januszdoe tego czy ich tam ściągali, to póki co się nie dowiemy, ale nie zdziwionym się. W końcu większość nazywa to wojna hybrydową (XD) ze strony Białorusi, więc raczej jeśli ktoś tak uważa, to logiczne że uważa też, że to Białoruś ich ściągała i wypycha na polską granice.
@LeopoldStaff: wiesz, to, że mieszkają na bliskim wschodzie wcale ich nie usprawiedliwia. Przecież mają dostęp do internetu - nie jest przecież tak trudno sprawdzić jak się ma sytuacja w kraju do którego cię "zapraszają"
dokładnie, jak moja prababka #!$%@?ła przez wermachtem to dzieci zostawiła w piwnicy

gdyby sie dostali do niemiec to dzieciak bedzie lata swietlne przed tymi co zostali tak skad uciekaja.. Nie wiem jak bym sie zachowal na ich miejscu.


@banan-smietana: @LeopoldStaff: samemu mam brzdaca w podobnym wieku. Probowalem sie postawic w ich sytuacji. Pierwszy kraj po drodze w ktorym nie mam noza na gardle, gdzie moge zapewnic rodzinie bezpieczenstwo i zlapac
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@januszdoe tego czy ich tam ściągali, to póki co się nie dowiemy, ale nie zdziwionym się. W końcu większość nazywa to wojna hybrydową (XD) ze strony Białorusi, więc raczej jeśli ktoś tak uważa, to logiczne że uważa też, że to Białoruś ich ściągała i wypycha na polską granice.

@LeopoldStaff:

złoto typie, złoto xD
Potężny baćka pojechał do Iraku, porwał kilka tysięcy ludzi, kazał im zapłacić za wizy, zapłacić kilka tysięcy dolców
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@swiniakstatysta: tak się składa, że dla Irakijczyków pierwszym krajem "pod ręką" w którym nie ma wojny jest Irak( ͡° ͜ʖ ͡°) ludzie tam normalnie żyją, odbywają się wybory, a ataki isis ograniczają się do odcięcia prądu raz a tygodniu.
No chyba że jest się członkiem isis, wtedy #!$%@?.