Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
W życiu nie przeżyłem czegoś takiego a ze dwa razy miałem "grypę żołądkową" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Gorączka 39.5 i ból brzucha nie do zniesienia przez cały dzień i noc, tak silny, że mimo leków (No-Spa, Scopolan, Paracetamol) nie byłem w stanie leżeć ani siedzieć w żadnej pozycyji. Dzisiaj dopiero trochę lepiej, na tyle, że mogę świadomie coś robić (wczoraj dosłownie "odpływałem z bólu") choć nadal boli i męczy mnie uczucie bulgotania i przelewania się w brzuchu niewiadomo czego. Podobno ten nowy szczep Covid daje takie objawy, nikomu nie życzę takiego cierpienia (,)

#zdrowie #koronawirus #covid19 #grypazoladkowa #medycyna #choroby #przegryw
  • 8
@PanBulibu Zdrowia, ale jeśli planujesz dzieci, to wszystko przed tobą jeszcze. Takie gówna potrafią przytargac ze żlobka/przedszkola, że aż się wzdrygam na samo wspomnienie. Kiedyś kaszel mnie trzymał ponad dwa miesiące i wydawało mi się, że mam wypalone wnętrzności.
@PanBulibu: Gówno a nie covid. Miałem tak trzy miesiące temu. Córka przyniosła ze żłoba prawdopodobnie jakiegoś rotawirusa. Rozwaliło mnie totalnie kilkanaście godzin.

Piątek od południa leżałem w łóżku i nie mogłem zasnąć. Dopiero około 21-22 mi zaczęło schodzić. Sobota lekkie bulgotowanie w brzuchu do południa. Po południu zdrowy.