Wpis z mikrobloga

XD Prawactwo to stan umysłu. Już pisowskie i konfabulackie trolle oskarżają Wyborcza o dezinformacje, bo pokazali że do kontroli tłumu służby używają gazu by pacyfikować co agresywniejszych z tłumu. Oczywiście film z papierosem to konronny dowód na "manipulację", wiec wszystkie inne - także te na których widać jak nasze służby używają gazu - można pominąć i mojsze o tym nie mówić xD

Oczywiście autorem fakenewsa jest dzban naczelny @d4vid i idę o zakład że szczujnie pisowskie już rozgrzane do wałkowania fejka dalej xD

#neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #fakenews #4konfabulaci #wykop #moderacjacontent
Pobierz grubson234567 - XD Prawactwo to stan umysłu. Już pisowskie i konfabulackie trolle osk...
źródło: comment_1636378492MT82xzbWgU8dlqmTWyHHWb.jpg
  • 11
@grubson234567: XD lewactwo to stan umyslu. Zerknij sobie na miniaturke tego wysrywu w tej "gazecie". Przypadkiem papierosowe dziecko pojawilo sie w samym centrum obrazeczka. Mozna przeciez wrzucic normalne zdjecie z calej akcji + podpis i ten film, w czym problem? Ale lepiej wstawic opalanego tytoniem dzieciaka xd
@Alcarin: Dzbanie. Ja wiem że odkrywasz internety po raz pierwszy, ale relacja - oznaczona wielkim czerwonym "na żywo" polega na tym że zbiera się i prezentuje wszystkie dostępne materiały, które są aktualizowane w czasie rzeczywistym. I ta relacja trwa nadal. Film z petem był jednym który się przewinał.
https://bialystok.wyborcza.pl/bialystok/14,35241,27779603.html?_ga=2.12084084.1507518225.1636374354-23905051.1618487470#S.DT-K.C-B.1-L.1.duzy
@szurszur: sniady kolega Hardy streamowal akcje z dzieciakiem i calkiem przypadkiem mialem okazje widziec to na zywo, wiec poszukaj streamka i przejzyj jeszcze raz bialoruski trollu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@d4vid: przepraszam jeśli źle zawołałem gdzieś wyżej i ciebie to zestresowało. literówka. A koniec końców opa uratowało dzbaństwo moderacji, że mu zdjeli za duplikat nie za fakenews, więc... bana niet.