Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Chodziłam na marsze #pieklokobiet i chodzę teraz jak mogę. Problem w tym kraju polega na tym, że nie mamy lidera który by to poprowadził dalej. Solidarność miała Wałęsę, PiSiory mają Kaczora a nam zostaje się krzyczeć na ulicach na zasadzie pokrzyczeli i już po rewolucji. Potem sprawa się rozmywa w mediach i wróci kiedy następna z nas umrze bo aborcja jest nielegalna.
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maur: wiesz, ja nie jestem za bezwzględną aborcją ale fajnie by było gdybym mogła dziecko usunąć jeśli miało by być chore i żyć trzy dni. Komu jest to cierpienie potrzrbene? Mnie uczyli, że Bóg jest miłosierny. Gdzie jest to miłosierdzie?
@Attarie: Attarie, mnie nie musisz przekonywac, ja jak nasz milosciwy prezes luz szeregowy posel sejdzie, to slowo daje wezme urlop by swietowac. Wyczekuje chwili kiedy kosciol i pis nie beda mieli takiej wladzy.
A kościół i miłosierdzie boga to 2 rozne, mocno rozne sprawy. Miłosierdzie, a cenniki wywieszane? grzechy? pedofilie? "co łaska, ale za pogrzeb to min 500"?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maur: tak tylko mówię. Ileasz lat? Wyobrażasz sobie, że pielęgnujesz ciążę dziewidc miesięcy tylko po to żeby pochować potomka i możliwe, że swoją kobietę przy okazji? Przecież to nawet chore nie jest. To jest bestialstwo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No właśnie to jest teraz świat Polek. Gdybym miała mieć pod sercem życie które ma zgasnąć po tym jak przyjdzie na świat to bym że sobą skończyła chyba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzapanisko: mamy przykład. Jeden na ile milionów złamanych matczynych serc? Chcesz opowiedzieć w twarz tę historię moim przyjaciółkom które miały być mamami ale ich dzieci tego nie doczekały?
@Attarie: a co ja będę durnym babom coś tłumaczył? Teraz jest jeden przypadek na milion, śmierci matki i wyszły na ulice ze sraczką, same nie wiedzą czego chcą. Na szczęście każdy, to oleje ciepłym moczem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzapanisko: no właśnie, co będziesz durnym babom tłumaczył... Życzę szczęścia w życiu bo ktokolwiek się z Tobą zwiąże stanie przed nie lada wyzwaniem. Uciekam spać. Śpij dobrze w poczuciu, że w mojej osobie zaorałeś całą lewicę
@Attarie: Śpię dobrze. Twoje koleżanki takie mają dobre serduszka, chcą być mamami i jednocześnie się skrobać na życzenie, ciekawe. Nie muszę nikogo orać, same się oracie na tych manifestacjach śmiesznych. Woodstock! Netflix! Prawa Kobiet! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GrafikaUltraHaDe: tego Ci nie powiem bo nie wiem. Strajk kobiet zepsuła laska co w telewizji gadała, że aborcja na życzenie podczas kiedy większość z nas chciała mieć możliwość usunięcia TYLKO dziecka z gwałtu, skazanego na śmierć lub ciąży zagrażającej. Czyli przywrócenia prawa jakie było