Wpis z mikrobloga

@Ksieciunio-: Jadłem, ale generalnie pytają się o taką wołowinę, co to jeszcze nie wpadła do maszynki do mielenia, a do burgerów generalnie pakują już taką, co to z tej maszynki wyjechała.
Jeśli dostałeś niezmielony kawałek mięsa "medium rare" w bułce, to prędzej była to "kanapka ze schabowym" od babci xD
  • Odpowiedz
@Ksieciunio-: Odniosłem się tylko do twojego idiotycznego wpisu, jakoby mielony miał mieć różne stopnie wysmażenia xD
Mięso z burgera "rare" to się nazywa tatar typie xD Jeśli zaś pisałeś, że faktycznie ktoś ci wsadził steka w bułkę, to pozostaje tylko współczuć xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@tellet: co tygadasz w ogole. Jak w knajpie mnie nie pytają o stopien wysmazenia, to juz wiecej tam nie wracam. Poza tym sa ludzie ktorzy ze wzgledow zdrowotnych nie moga jesc polsurowego miesa, wiec musza miec well done.
Sprobuj kiedys burgera sredniowysmazonego,to zobaczysz roznice z mcdonaldowym well done.
  • Odpowiedz
@dafto: Burger "średnio wysmażony" jest niedopieczony z założenia "burgera" jako dania xD

Jak w knajpie mnie nie pytają o stopien wysmazenia, to juz wiecej tam nie wracam

Ja natomiast miałbym obawy, żeby łazić do knajpy, pytającej się o stopień wysmażenia mielonego w burgerze, bo wiedziałbym że to jakaś "taka #!$%@? knajpa, że ty się nie znosz!", w której pewno za możliwość wyjszczania się w kiblu płacisz 15 złotych, "bo porcelana
  • Odpowiedz
@tellet: rare to nie tatar, blue to nawet nie jest tatar, jak nie widzisz różnicy pomiędzy burgerem well done a rare to ja typie nie mam pytań. Chociaż trochę zazdroszczę możesz zjeść byle co i się najeść bo i tak smaku nie masz i nie rozróżnisz czy to dobre czy nie
  • Odpowiedz
@tellet: Pad thai to tez fast food a nawet street food … w Tajlandii robią na ulicy w 2 minuty także to żadne wielce wykwintne danie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Notakaprawda: Wikop rzucający się na kupony w maku czy bkingu wypowiada się na temat ceny i jakości burgera zrobionego z dobrej jakości mięsa.
Cena 60zł to lekka przesada ale polecam spróbować takie za 25-30zł choćby z lokalnych burgerowni czy polskich sieciowek jak surf, pasibus czy Bobby.
  • Odpowiedz
@tellet: pad thai jako danie?! XD
Przecież to nawet nie jest tradycyjne tajskie jedzenie. To jest wymysł, bo to danie które miało być spoiwem narodu. Każdy ma makaron, jajka, pastę curry. Wymyślono je na potrzeby budowania narodu tajskiego. Dlatego miało być tanie, proste, szybkie. Ale z tradycją nie ma NIC wspólnego, bo to wymyślono 100 lat temu.
  • Odpowiedz