Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty Widze, ze w zasadzie wszystkie wpisy na temat MWC sa od sceptycznych, do hejterskich, a mnie sie pomysł podobał i nadal podoba, Gość chciał zrobić wykopowego coina, poświęcił czas, widziałem, że się stara, porobił trochę błędów- np te zdjęcia z dziewczyna były bez sensu, ale tez, gdybyście do tego podeszli z większym dystansem i bez spiny, to mielibyśmy fajna wykopową zabawkę, w sumie ciągle mam nadzieje, ze tak będzie. Z jednej strony krytykujecie, a z drugiej widze, ze wyciągacie na wyścigi te swoje piec dolców. Ja rozumiem kupno dla beki za 5$- ale wycofywanie tej półpizzy żeby przypadkiem nie popłynąć, to już jest januszostwo poziom master. BTW doge był na reddicie zrobiony absolutnie dla beki, jako wzorcowy szitcoin, pierwotnie nawet w logo nie miał psa, ale psie gówno. Różnica była taka, ze ludzie z reddit mają dystans, nie są aż tak zawistni. Bawili się tym, zrobili z doge maskotkę reddita i nie mówią z góry- #!$%@? i tak nie wyjdzie, ale dobrze, bo dorobić się chce i jeszcze starego laptopa ma haha pacz Grażyna jaki biedak. No nic, zobaczymy, pomysł był fajny, mogla być przednia zabawa, a wyszło jak zwykle. Zdjęcie zamyślonego smutno głupawego nosacza malezyjskiego poproszę.
#moonwalk
  • 8
@Obruni: odnosnie dogecoina to ludzie robili memy z psem a inni rzucali dogeami na adres przypadkowych ludzi tylko dlatego ze zrobili fajnego mema. Sila community polega na jej bezinteresownosci. Mozliwosc zarobienia polpizzy ? Wykopek wchodzi na level Janusz +40