Wpis z mikrobloga

via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 19
@szyna352: ależ prawdziwy ten mem. Taka prawda, że gówno jest na tym Netflixie. Albo jakieś starocie które każdy widział albo kilkadziesiąt produkcji własnych z których ledwie kilka jest na wysokim poziome bo reszta to zwykły chłam robiony dla mas.
  • Odpowiedz
@derek25 jak na wykopie śmieją się z tinderówek że ciągle oglądają netflixa to mnie zawsze zastanawia CO one tam oglądają ¯_(ツ)_/¯

Pamiętam jak był miesięczny trial netflixa za darmo to jakieś bajki włączyłem dzieciom ze dwa razy i to wszystko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Pamiętam jak był miesięczny trial netflixa za darmo to jakieś bajki włączyłem dzieciom ze dwa razy i to wszystko.

@hitherto: a potem zakładało się kolejne konto. I kolejne. I kolejne. Aż skończyły się karty, więc kupowalo się na allegro za 1 PLN. Znaczy tak słyszałem, że tak było.
  • Odpowiedz
Na Netflixie najważniejsze żeby w produkcji byli czarni i homoseksualiści a fabuła to tam kto by się tym przejmował
  • Odpowiedz
@szyna352 pies by #!$%@?ł te platformy, serio. Zazwyczaj jak przeczytam o jakimś polecanym filmie np. Na Mirko to nigdzie oprócz CDA nie ma. A nie mówimy o litewskich produkcjach klasy D tylko filmach z aktorami typu Washington itp. Chyba przejde w tryb stopowania subskrypcji jak już nie będę miał co tam obejrzeć.
  • Odpowiedz