Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mechaniczna_Klawiatura: co kto woli. Jakbym miał co chwilę przebijać się przez tony okienek Rodo, cookies i innych gówien to by mi się nie chciało internetu w telefonie uruchamiać - mam służbowego iphone i w ogóle netu na nim nie przeglądam, bo wygląda jak wykop bez ublocka - czyli #!$%@? ;)
@crazykokos Nie #!$%@?, iOS ma swoje dziwactwa i niedoróbki, jak choćby brak t9 w dialerze, to że nie da się jednym ruchem odblokować telefonu, brak diody powiadomień/AOD czy to że na nowszych nie pokazuje się % baterii.
Inb4 a po co to komu, a na co komu to potrzebne, jak mam wydać kupę forsy na telefon to chce żeby działał tak jak ja lubię, a nie że jestem wiecznie uwiązany do ładowarki
@Dave987654321: XD
Mi długo bateria trzyma i mam iOS 15.1
Pieprzysz od rzeczy, ja jednym ruchem odblokowuje, mam widget z % baterii i mam diodę na powiadomienia, wiadomości.
Jak sobie nie radzisz to rzeczywiście android będzie dla ciebie lepszy.
@crazykokos: iPhone nigdy nie miały diody od powiadomień xD chyba że chodzi ci o błyskanie diodą od aparatu.
Widget od baterii nie jest widoczny cały czas. Bateria dobrze trzyma tylko w tych najświeższych, więc albo wymieniasz telefon co rok, używasz telefonu w ten sposób że masz mały SOT albo długo trzymająca bateria oznacza dla ciebie to że jak wracasz z roboty to masz 20% xD
Najwięcej o bateriach w ajfonach mówi