Wpis z mikrobloga

neurony lustrzane odpalają się u dzieciaków i sami robią zdziwioną albo zszokowaną minę, to wzbudza w nich zdziwienie lub szok jak sprzężenie zwrotne. Nie pamiętam jak to się nazywa w psychologii ale np jak na siłę się usmiechniesz na dłuższą chwilę to poprawi Ci się humor


@NaopaK: Tylko czy udowodniono działanie czegoś takiego? XD
@Kaczorra: Podobno algorytm to promuje, ale nie wiem czy i jak to działa. Jeśli to prawda, to SI nie będzie tworzyć terminatorów do walki z ludźmi, a po prostu cofnie ich rozwojowo do poziomu małp XD


@skitarii: Linus Technologiczne Triki mówił kiedyś że też nie lubi tych miniaturek i clickbaitowych tytułów, ale bez nich filmy mają kilkadziesiąt procent wyświetleń mniej, co u niego przekłada się na np. możliwość zatrudnienia dwóch
Podobno algorytm to promuje, ale nie wiem czy i jak to działa.

@skitarii: algorytm nie promuje "bo jest dziwna morda na miniaturce" tylko "jak jest dziwna morda na miniaturce to ludzie klikają".
Ludzie mówią, że nie znoszą clickbait, ale je klikają.
Ludzie mówią, że nie lubią śmiechów w tle, ale wszelkie badania pokazują, że programy z nimi są oceniane jako śmieszniejsze.
Itd. itp. Bonusowo filmik.
Yahoo_ - >Podobno algorytm to promuje, ale nie wiem czy i jak to działa. 
@skitarii:...
@skitarii: nie dotarło bo już było wcześniej, nie raz widziałem jakieś miniaturki z otwartą gębą to jak coś oglądałem na yt i w proponowanych mi takie coś wyskakiwało to zasłaniałem, bo nie mogłem się skupić i #!$%@? siedziałem