Wpis z mikrobloga

Zle sie uklada pozniej


@Voyo: nic trudnego, wystarczy umieć. Albo inaczej powiem - znaleźć sposób na to :)

a jakbys musial wyjac gniazdo z jakiegos powodu to w reszcie nie masz pradu


@Voyo: a co za różnica, jak wyciągając gniazdko wyłączasz prąd na linii? Poza tym po co miałbym wyciągać gniazdko?

I kto wyszedl na debila?


@Voyo: dalej Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@leesiuu

a co za różnica, jak wyciągając gniazdko wyłączasz prąd na linii? Poza tym po co miałbym wyciągać gniazdko?


No właśnie nie. Po to masz w wago po 3 kable, żeby wyciągając z nich tylko gniazdko nadal mieć ciągłość
@bylem_zielonko: no tak ze ukladasz kable i zlaczki na dnie puszki i wystaja tylko 3 przewody ktore przy odpowiednio dobranej dlugosci przy wkladaniu gniazdka zginaja sie w „S” bez pomagania paluchami itp. Tu akurat robilem inaczej do zdjecia ale normalnie gniazdko podlaczam na samym koncu.
@Voyo: Dużo miejsca Ci w gniazdku po tym zostało? Chciałem w coś takiego wkładać jeszcze sterownik Shelly i się zastanawiałem czy wejdzie
@NoMoRe: mam glebokie puszki wszedzie wiec miejsca w cholere. Same wago z przewodami jak poukladasz dobrze na plasko to moze z 0,5cm od dna zajmuja reszta puszki wolna.