Wpis z mikrobloga

Mirki proszę o pomoc. Revolut poprosił o weryfikację dochodów. No wszystko ok takie prawo. Wyślę im oczywiście historię konta gdzie wpływa pensja do tego ew. jakieś dochody ze sprzedaży z Allegro z potwierdzeniami itp. Przyznam jednak, że część dochodów stanowiły przelewy z CoinbasePro (buki i krypto) - pewnie głupie pytanie, ale czy będę miał kłopoty jak zaznaczę źródło finansowania także kryptowaluty i hazard i wyślę historię z CoinbasePro? :P tzn. czy oni wtedy z automatu zgłoszą to do US?
#revolut #coinbase #kryptowaluty
  • 11
@ffallen: przeciez coinbase ma KYC i i tak juz leci info do US.
Przychód z crypto jest opodatkowalny i powinien normalnie byc traktowany jako przychod. Dopoki jest to ostatecznie na Twoim koncie fiat w banku to nie maja sie do czego przyczepic
nie no kasy nie mam zablokowanej, ale chciałbym korzystać dalej z Revolut i żeby wszystko było legit - czyli raczej z ich kontem mogę się pożegnać?


@ffallen: Lepiej sobie odpuść revoluta mi zablokowali kase na rok czasu dopiero przed likwidacją revoluta oddali kase
@silentpl: czyli w revolut do tego co w/w dodaje jeszcze źródło kryptowaluty, uwierzytelniam historią konta CoinbasePro i bedzie wszystko ok tak? potem ze trzeba odprowadzić podatek rozliczając się z US to wiem...