Wpis z mikrobloga

Ale zazdroszczę kibicom Znicza i ogólnie ludziom, którzy chodzili na II i I ligę za czasów grania tam Lewego. Nie mili pojęcia przekryzajac kiełbasę i #!$%@? na skorumpowanego sędziego i drewnianych pilkarzy, że oglądają przyszłego futbolowego tytana.

Toż to, jakaś abstrakcja. Messi w jego wieku przejmował pałeczkę po wypalacym się Ronaldinho, hodowany od małego w ciepłym Barcelońskim #!$%@?łku. Ronaldo( też produkt fabryki piłkarzy) przechodził za miliony, jako supertalent do superklubu. Na każdego dmuchanie i chuchano.

A Lewy kopał się po błotach i kretowiskach niższych lig polskich, skreślony latwo przez polski odpowiednik klubów jego teraźniejszych rywali .
Cytując klasyka:" Po prostu sam sobie to wyrwał! Przeciwko naturze, przeciwko rywalom…"

Heros <3

#pilkanozna #mecz #lewandowski
Pobierz pusiarozpruwacz - Ale zazdroszczę kibicom Znicza i ogólnie ludziom, którzy chodzili n...
źródło: comment_1635921615iIX5kNpicUeC5BvDAZO1R8.jpg
  • 67
@pusiarozpruwacz Mam takie poniekąd podobne wspomnienie, sezon 09/10, Lewandowski już sobie pykał gole w Lechu. A ja jako młody fan Śląska Wrocław oczywiście przybyłem na mecz mojej drużyny z Poznaniakami na stary stadion przy Oporowskiej. Po zjedzeniu giętej z keczupem chwilę przed meczem, stanąłem sobie przy płocie oddzielającym trybuny od boiska i obserwowałem jak Lewy ładuje dwie bramki, wywołując we mnie zdenerwowanie. Nie pomyślałbym wtedy, że to będzie najlepszy piłkarz świata.
@hiszpanskizdobywca: Oczywiście, że tak. Lewy jako młodziak unikał gdy ciałem i w zwarciu. Odstawał fizycznie. Ale miał ten balans i zmysł i to było widać. Wielu było dobrych, którzy nie zrobili kariery jak się należało. Jak dla mnie np. Karwan i Zakrzewski.
@pusiarozpruwacz pamiętam jak mieszkał koło mnie i już w Lechu było widać że jest lepszy od ekstraklasy, nawet przeszło mi przez myśl żeby zrobić sobie z nim zdjęcie na osiedlu jak go widziałem ale nie robię ogólnie takich rzeczy, szkoda teraz byłaby fajna pamiątka
@pusiarozpruwacz: Lewy byl fizycznie slaby ale pracowity i mial wizje i talent. Dostal narzedzia i wyrobil sie jak trzeba, pokazal charakter i mozna go za to cenic.

A odkad Sousa jest w reprze to sie pozmienialo ale zanim dostal on prace to Lewy byl srednio lubiany przez swoich wspol-grajkow bo zachowywal sie zbyt profesionalnie w porownaniu do tych ktorzy repre kojarzyli tylko z wspolnym wypadem rekreacyjnym, piciem po nocach i tanczeniem