Wpis z mikrobloga

@OvIce: W AW bardzo dobrze działa rozpoznawanie gestu podnoszenia ręki, wiec rzadko kiedy zdarza mi się, żeby ekran zegarka nie wybudził się przy próbie sprawdzenia czasu/powiadomienia. Między SE i 6 masz jeszcze różnice w braku EKG i natlenienie krwi - sam w maju zastanawiałem się nad przesiadką z AW3 po 2,5 roku korzystania, wybrałem mimo wszystko AW SE i jestem bardzo zadowolony.
@OvIce: pytanie z oczywistymi odpowiedziami - każdy kto wybrał AW6/7 powie 6/7, a każdy kto poszedł w SE powie Ci przecież, że to była ta mądrzejsza decyzja. Ja poszedłem świadomie w AW7 i tego wyboru nie żałuję. Kwestia tego na co Cię stać i na ile ta różnica w funkcjonalności jest dla Ciebie warta różnicy w cenie. Niektórzy mają cenę gdzieś, ale chcą mieć najnowsze i najlepsze. Subiektywnie natomiast mogę napisać,
@jedermann: cellular nie brałem pod uwagę nawet. W sumie faktycznie 7 zamiast 6 teraz, ale ja tych ekg i tak nie potrzebuję, a niestety 6 stówek to nadal sporo za sam niegasnący ekranik. Dzięki wszystkim za opinię.