Wpis z mikrobloga

#rozdajo #afera
Jakieś dwa miesiące temu ja i @wojteksrz w rozdajo u użytkownika @SSKW zostaliśmy wylosowani jako zwycięscy suszonej wołowinki. Pewnie jak się domyślacie lub nie, że wołowinka do dnia dzisiejszego nie dotarła, post zebrał 1900 plusików, a ze strony SSKW temat ucichł. Niby chłopak się tłumaczył, że zawalony robotą, obiecał też, że wyśle.. no ale się nie udało...Nie, żebym płakał za kawałkiem suchego mięsa, po prostu zwyczajnie nie lubię oszustwa i niesłownych ludzi.
karolhh - #rozdajo #afera 
Jakieś dwa miesiące temu ja i @wojteksrz w rozdajo u użyt...

źródło: comment_1635861806Uy6qQKtkZa56X5eLAMpuLw.jpg

Pobierz
  • 39
@Armo11 ja co jakiś czas sobie przypominam. Dwie naszykowane paczki z kokardką leżą na biurku. Muszę tylko nadać a z tym mam problem. Tak wiem żałosne tłumaczenir i takie tam. Jestem leniwy plus mam mało czasu. Nawet Avatar na tej gówno stronie mam świąteczny od 2 lat bo nie mam ani czasu ani chęci zmienić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Armo11 ja co jakiś czas sobie przypominam. Dwie naszykowane paczki z kokardką leżą na biurku. Muszę tylko nadać a z tym mam problem. Tak wiem żałosne tłumaczenir i takie tam. Jestem leniwy plus mam mało czasu. Nawet Avatar na tej gówno stronie mam świąteczny od 2 lat bo nie mam ani czasu ani chęci zmienić

@SSKW: poka paczki