Wpis z mikrobloga

Wypowiedź Wiktorii faktycznie nie jest za bardzo politycznie poprawna, ale to jak Ocha była tu i na innych grupach opisywana i już sama ksywka "Locha", raczej nie daje nikomu moralnego prawa do wieszania psów na Wiktorii. Niech pierwszy rzuci kamieniem kto w takiej sytuacji w jakiej się Wiktoria znalazła po wyrzuceniu z hotelu, nie wyrażał się w taki albo i gorszy sposób o tej drugiej/tym drugim. Różnica jest tylko taka, że to co powiedziała Wiktoria jest i będzie oceniane i analizowane bo było w programie na wizji. Powiedziała to w sumie niepotrzebnie, ale tak się widać czuła. Nie bronię jej, ale więcej samokrytyki i mniej hipokryzji by się w smediach przydało #hotelparadise
  • 13
@Joanna_Maria_W: imho, gdyby to powiedziała w afekcie, to byłoby zrozumiałe. Sekmw tym, że w tamtym momencie nie wiedziała co i kto o niej mówił, więc to była czysta złośliwość na chłodno. No chyba, że wiedziała, a my czegoś nie wiemy.
@Joanna_Maria_W: ale to sa podwojne standardy niestety i jak Klauno i spola jechali po Wiki to byl straszliwy hejt w ich kierunku podczas gdy Wiki powiedziala cos mega chamskiego o Osze (pojechala po tuszy a przeciec Oha wcale nie jest gruba) to przeciez miala do tego prawo. Tak jak napisala @Marjaewa nie zrobila tego w afekcie tylko powiedziala tak do nowopoznanego kolesia a przeciez wiadomo ze Milosz nie wybral Ohy przez
@Lolek1011: oczywiscie ze miala do tego prawo bo byla straszliwie gnojona przez tych ludzi. Ona nikogo nie wyzywala w obrzydliwy sposob jak to robila Loha i ona przez swoje zachowanie zasluzyla na takie slowa i nie jest mi jej wcale żal. Mnie gdyby ktos traktowal jak gowno przez wiekszosc pobytu to nie pozostalabym dluzna i szczerze mam to gdzies czy cisnelabym po jego wygladzie czy charakterze. Tu nie ma podwojnych standardow
@Dewasta: pomimo całego mojego braku sympatii do Ohy, to ona nie jest według mnie gruba. Ja myślę, że ta dziewczyna może nosić rozmiar 38, max 40, to już bez przesady. Ciało ma jakie ma, ale ja tam nie widzę nadwagi tylko przeciętną kobietę (nie szczupłą, nie smukłą, ale też nie grubą). Natomiast trzeba też brać poprawkę na to, że Wiki jest po anoreksji, więc akurat ona może.miec zaburzone postrzeganie kobiecego ciała.
@Lolek1011: Ja absolutnie nie napisałam, że zgadzam się z tym co powiedziała Wiktoria i że to powiedziała. Prawda jest taka, że to Wykop wymyślił "Lochę" co poszło dalej i co w sumie moim zdaniem uderza w wygląd tej dziewczyny. Ja osobiście nigdy nie używam tych "ksywek" tylko imion. Bo czyta to może się i fajnie, ale przez palce mi to na klawiaturze nigdy nie chciało przejść. Loża szyderców to jedno, przezwiska
@Joanna_Maria_W: tak tak ja rozumiem że nie popierasz jej słów. Szczerze to nie chce mi się już drążyć tego tematu. Ale powiem szczerze że mimo że Oha pokazała w programie dość przykry charakter to nie podoba mi się jak ja tak wyzywają od grubych, pryszczatych, że ma brzydkie włosy ??!! Moim zdaniem ona w ogóle nie jest brzydka. Apropo urody to obczaj sobie Krzysio-chomiczka ;)