Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dziwny problem, trwa to od dzieciństwa. Jestem kobieca, lubię ładnie się ubierać, malować, dbać o wygląd. Problem w tym, że nie podobają mi się kulturowe role płciowe. Nie identyfikuję się z żadną ideologią. W czym się to objawia? W relacjach z płcią przeciwną. W związku lubię odgrywać "męską" rolę, czyli adorować mężczyznę, inicjować randki. Chciałabym oświadczyć się mężczyźnie, pracować zarobkowo, on w tym czasie mógłby zająć się domem. Od małego tak mam, w zabawach odgrywałam męskie role. Problem polega na tym, że jak poznaję jakiegoś mężczyznę to on zaczyna się oburzać moim podejściem, szczególnie do pracy. Wykonuję pracę, którą w większości zajmują się mężczyźni. Nie interesują mnie "kobiece" zawody, chcę zarabiać jak najwięcej pieniędzy. Nawet zainteresowania mam niezbyt kobiece, lubię piłkę nożną i motoryzację. Gust do mężczyzn też niepopularny, lubię delikatną urodę, najlepiej gdyby był młodszy i mniej zarabiał albo nie pracował, mogę go utrzymywać. To nie bait, całe życie się z tym zmagam. Lubię siebie, lecz społeczeństwo nie patrzy na takich odszczepienców jak ja przychylnym okiem. Jestem szczęśliwa, lecz zdecydowanie byłoby lepiej, gdybym znalazła swój idealny typ, z którym mogłabym iść przez życie. Gdzie takiego szukać?
#zwiazki #pytanie #zalesie #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61803f2d72794c000ad5f514
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 22
Wykonuję pracę, którą w większości zajmują się mężczyźni. Nie interesują mnie "kobiece" zawody, chcę zarabiać jak najwięcej pieniędzy. Nawet zainteresowania mam niezbyt kobiece, lubię piłkę nożną i motoryzację.


@AnonimoweMirkoWyznania: o ile nie przeżywasz co krok jaka jesteś wyjątkowa z tego tytułu, to komu to przeszkadza?