Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zastanawiam się nad kupnem #nintendo switch, oczywiście żeby pograć w #zelda XD a potem zobaczę. Tylko nie jestem pewny czy to na pewno dla mnie, bo lubię ładna grafikę i jakoś koncept handhelda do mnie nie przemawia, bo nie jestem uzależniony od gier i nie musiałbym mieć konsoli wszędzie ze sobą XD a raczej grał w domu. Więc czy istnieje jakaś możliwość potestowania tej konsoli? A i czy można kupować używane gry taniej jak na ps bo są bardzo drogie ogólnie? #pytanie #nintendoswitch #gry #konsole #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
Ale wiesz że w handheldzie gra się w też w domu? Ja swojego Switcha do TV podpinam jedynie wtedy jak gram w RingFita. Całą resztę ogrywam wygodnie leżąc albo siedząc na kanapie i czasami w łóżku.

Co do testowania - nie wiem, poszukaj wypożyczalni jakichś.

Co do cen - owszem są promocje ale gry od Nintendo bardzo trzymają ceny i nie ma na nie jakichś wyprzedaży. Plus jest taki że kupujesz grę,
  • Odpowiedz
koncept handhelda do mnie nie przemawia, bo nie jestem uzależniony od gier i nie musiałbym mieć konsoli wszędzie ze sobą XD


@Anon2139: To właśnie jak dla mnie jest podstawa handhelda, bo można pograć 15 minut jak się ziemniaki gotują. W ogóle nie jest tak angażujące czasowo jak granie na PC czy innych konsolach przed telewizorem. Mam zarówno kompa, Xboxa i od niedawna Switcha i takie wnioski mi się nasuwają. Gdybym musiał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anon2139: ja gram w 95% w trybie stacjonarnym, jedynie na dłuższe wyjazdy zabieram i gram w handheldzie. Po to właśnie masz te 2 tryby, nie jest to konsola tylko dla ludzi którzy chcą mieć konsole przenośną
  • Odpowiedz
  • 1
@Anon2139 kupując switcha myślałem o graniu stacjonarnym, jednak zaskoczylo mnie jak duzo czasu spędziłem w trybie hendheld siedząc na kanapie obok telewizora. Mozna się miło zaskoczyc
  • Odpowiedz