Wpis z mikrobloga

Chciałbym w ten weekend coś zmienić. Nauczyć się na sprawdzian z matematyki i niemieckiego. Nadrobić zaległości. Zacząć uczyć się czegoś co mi się przyda w przyszłości jak na przykład programowanie, niemiecki i ogólnie IT.
Ale po prostu padam na łóżko i śpię 14 godzin a w weekendy jeszcze dłużej. Powoli staję się wrakiem człowieka.
Pokój mam zawalony śmieciami i wszystkim łącznie z naczyniami.
Nie mogę zrobić nawet prostych czynności. Mam gdzieś co się ze mną dzieje, ale w głębi czuję że muszę to zmienić, ale nie potrafię.
Dodatkowo sytuacja w Polsce nie daje pozytywnych perspektyw. Dlatego myślę o przeprowadzce za granicę. Niemcy, Szwajcaria albo Szwecja, Finlandia. Tylko musiałbym się przyłożyć do nauki i zdać prawko.
Czuję że nie dam rady.
Trzymajcie się Koliedzy. Dziękuję że was mam (ʘʘ)

#przegryw #blackpill #depresja #feels #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #samobjstwo ##!$%@? #neet
DrzewiastyDekuLink - Chciałbym w ten weekend coś zmienić. Nauczyć się na sprawdzian z...

źródło: comment_16355550392LxYPZpa3O26BoYw1mP43c.jpg

Pobierz
  • 21
@Drzewiasty_Deku_Link: trzeba zacząć od małych rzeczy. Więcej słońca, wychodzenia nawet do tego sklepu tak o spacer. Parenascie minuty do pół godziny jakichś ćwiczonek typu pompki, rozciaganie. Może wejdzie w nawyk. Samo raczej nic się nie ruszy. Może coś pomoże, no i oczywiście trzeba cokolwiek zacząć bez obiecywania sobie czegokolwiek, może będzie łatwiej
@Drzewiasty_Deku_Link: ty dziecko nie patrz na sytuację polityczną w Polsce bo ona jest #!$%@? od 89r i będzie #!$%@? jeszcze bardzo długo,spinaj dupę i rób coś ze sobą bo się obudzisz w wieku 35lat jak już zostanie jedynie etat na sprzątaniu obwodnicy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Drzewiasty_Deku_Link: Nie szukaj poklasku w sieci pisząc takie wpisy. Nie rób też wielkich planów co to musisz zrobić i ile tego.
Ważne by COKOLWIEK zacząć robić typu, jak to przeczytasz to bierz się za sprzątanie pokoju.
Nie planuj tego sprzątania a po prostu się zabierz do tego!

Polska to też nie jest tak zły kraj jak w sieci sobie o tym czytasz i bez problemu da się tu godnie żyć.
Więc