Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Największym minusem mojej pracy jest jej rozpoczynanie w piątki lub soboty w godzinach wieczornych. Ja, idący w polarze z logo znienawidzonego przewoźnika, mijający tych wszystkich szczęśliwych ludzi, którzy zaraz wypiją kolejny kieliszek wódki albo spotkają się ze znajomymi. Wtedy robię wszystko żeby zepsuć im humory i opróżniam pociągi, gdy spieszą się na imprezę do innego miasta wojewódzkiego
KURTYNA ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

A DZIŚ:
86100 BOSMAN
Poznań Główny 20:43 - 22:38 Wrocław Główny

68101 BOSMAN
Wrocław Główny 05:44 - 07:40 Poznań Główny

Na obu pociągach prawdopodobnie EP07-1026


#atencyjnymaszynista #pkp #intercity #kolej #100twarzykolejarzy
Pociongowy - Największym minusem mojej pracy jest jej rozpoczynanie w piątki lub sobo...

źródło: comment_1635531753CNo6UnMuOdp261EvXkuHEC.jpg

Pobierz
  • 16
@Pociongowy: Co robią maszyniści jak zatrzymuje się składy na godzine przy zmianie czasu? Czy to wielkie święto wśród załogi i każde chce te zmianę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uytx: widzę, że wielkie #pdk tu powinno wylądować, ale nie udzielałem się w temacie, bo grono eksperckie już wydało wyrok, że jesteśmy #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯
Ja osobiście takich zmian bym nie chciał.

@John_Clin: właśnie się przemanewrowałem i niby mam do 4:30 czas na sen, ale nie bardzo umiem spać na lokomotywie.( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Fritzowski: opóźniliśmy 10 minut ( ͡° ͜ʖ ͡° )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@uytx: Serio, nie wiem. ¯\(ツ)_/¯ Pracuje na kolei od niecałych 3 lat. Nieco ponad po roku jestem samodzielnym maszynistą. Akurat teraz nie wypadła mi taką zmiana więc się cieszę... Ale że za dużo nie ma do roboty wtedy to pewnie siedzą i pierdzą w stołek jak ja teraz. ¯\(ツ)_/¯