Wpis z mikrobloga

@red7000: zjadłem (i jem ( ͡° ͜ʖ ͡°)) więcej mięsa niż niektórzy, ale muszę przyznać, że wegetariańskie produkty (np. burgery z Lidla) są świetne. Polecam naprawdę. Jak ktoś #!$%@? takie kocopoły jak anonki wyżej

Zryjcie mięso to będziecie mieli pasztet.

oszukany pasztet


to chyba musi im bardzo nie smakować

Polecam sobie zrobić z fasoli czerwonej i czarnej z puszki, z suszonymi pomidorami, kuminem, wędzoną papryką, czosnkiem i cebulą. Parę razy piekłem, zawsze smakuje jak zwykły pasztet i zawsze jest to pasztet zajebisty ( ͡º ͜ʖ͡º)
Z tej samej firmy znam tylko burgery w podobnym opakowaniu i są przepyszne. Szkoda, że cena dość wysoka, ale jak dla mnie to są sporo smaczniejsze nawet od mięsnych odpowiedników.


@Rabsztok: próbowałeś udać się do specjalisty? Bo te „burgery” w roślinnym syfie brzmią niepokojąco XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Janusz_z_Rivii: nie jestem nawet wegetarianinem. Kiedyś sobie je kupiłem żeby spróbować czegoś nowego. Czy pierogi z serem czy owocami też są dla ciebie abominacją, bo można je zjeść z mięsem? Tak samo jak z mięsem, są lepsze i gorsze produkty. Tak jak smakuje mi swojska kiełbaska, to np. galaretki mięsnej bym nie zjadł nawet jak by mi ktoś zapłacił. Niektóre wegańskie jedzenie też jest niejadalne dla mnie. Świat nie jest zero
przecież to prawie to samo co glutaminian sodu xD


@Sprus: I co z nim nie tak?

Jesteście chorzy z tym weganizmem i każdy średnio rozgarnięty człowiek to wie XD


@Janusz_z_Rivii: Zapewne rozgarnięcie oceniasz po tym, czy ktoś wyraża taką samą opinię jak ty? Bycie dyletantem kulinarnym, który nie tknie wege, bo BLE i FUJ, TYLKO MJENSO, to raczej oznaka bycia nierozgarniętym, bo światły człowiek szuka nowych doznań, czy będą smaczne
I co z nim nie tak?


@XpedobearX: nie lubię wzmacniaczy smaku

to tak jakby producent przyznawał się, że to co produkuje nie jest dość smaczne więc musi użyć wzmacniacza, aby było

moja babcia w kuchni nie używała wzmacniaczy a wszystko było zajebiste