Wpis z mikrobloga

@K1LoF_123: Myślę, że na tym tagu jednak jest sporo ogarniętych ludzi. Wiesz, pieniądze, technologia i wiedza zwykle też wiążą się i z większą powagą oraz dojrzałością, a gdy już ktoś porządnie zarobi, to często stać go na trochę wyższy gest, klasę i obycie.

Niestety to nie działa u każdego, ale ten tag i tak jest dość specyficzny. Lubię go tak długo, jak długo nie pojawia się zawiść, złośliwość i pogarda.

Czytała
@K1LoF_123: Chciałem robić na początku roku. Zostałem tu wyśmiany, bo nie jestem specjalistą od kryptowalut. Myślę że dziś, po półroczu spadków, wszystko mogło już hulać i teraz dobrze zarobić. Taki zresztą był mój plan, ale ludzkie pragnienie śmiechu wygrało. ¯\_(ツ)_/¯

@Zayebiosaurus-Rex: Zmarnowałeś szansę na powiększenie #czarnolisto. Ja się dawno nauczyłem żeby eliminować toksycznych ludzi ze swojego otoczenia. Niestety okazało się że na końcu zostałem sam().
Ja w sumie miałem podobnie. Kilka pomysłów miałem, ale do kogo bym się nie zwrócił, to odzew był podobny. Jak będę miał czas na weekend, to napiszę Ci na PW jeden pomysł który może być interesujący. Jestem ciekawy Twojej opinii.
@Zayebiosaurus-Rex: To zależy jak definiujesz problem. Jeśli dwie osoby patrzą na to samo i widzą co innego, to ciężko im będzie znaleźć wspólne rozwiązanie. Dla mnie problemem jest to, że osoby zachowujące się w ten sposób (drwiące z pomysłu bez zagłębiania się w jego istotę, uważające się za wszechwiedzące, #!$%@?@ce farmazony typu "Ty się na tym nie znasz, na pewno Ci się nie uda" itd.) tworzą szum informacyjny który skutecznie może
@K1LoF_123: Doskonale rozumiem, o czym napisałeś, ale ja akurat teraz odnosiłem się do rozwiązania kwestii czarnolisto na wykopie. Postać sczarnolistowana, powinna z automatu być niewidoczna pod żadnym kątem i mieć zablokowaną możliwość wołania osoby czarnolistującej, a także używania jej nicku w swoich komentarzach, by wołać innych, do jej sprawy. Minimum.

Natomiast jeśli chodzi o pracę w grupie, to nie ma nic gorszego od malkontentów, degeneratów i defetystów.

Przy tworzeniu niezbędna jest
@K1LoF_123: Nie martw się o swoje pomysły. Moja głowa jest od dziecka pełna pomysłów. Zabrzmi w cholerę nieskromnie, ale mam ich tak dużo, w każdym prawie aspekcie, że to czasem ludzi aż przytłacza. Pieprzona fontanna idei. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

jak zostaniesz miliarderem, to będziesz o mnie pamiętał


Jeśli kiedyś nim zostanę, to nawet atariego zatrudnię. Dla wspólnego dobra. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)