Wpis z mikrobloga

Jako że mój poprzedni projekt nie spotkał się ze zbytnim entuzjazmem postanowiłem podzielić się kolejnym, tym razem bardziej poważnym. Może ten kogoś zainteresuje :)

Tralier Park Coin

Hasło: “Spotkajmy się wszyscy w barakach”.

Robimy presale. Za zebrane środki kupujemy teren na którym stawiamy osiedle baraków. Waluta wewnętrzna to dogebonk, flaga to logo shibainu, prezydentem niech zostanie Cyber. Ja mogę być skarbnikiem (zawsze miałem łeb do interesów :P). Baraki będą ogrzewane koparkami, liqidity będzie dostarczane przez kraniki dogecoina, rekreację zapewnią nam poole pełne whale'i i karuzele vatowskie.

Co tydzień ludzie stackujący nasze coiny będą wybierali powiedzmy 5 osób które będą musiały stanąć w szranki w konkurencjach okołogiełdowych. Trzymanie longa na czas, balansowanie na dźwigni, granie w totolotka – wszystko to co wszyscy znamy i kochamy. Przegrani będą musieli opróżnić swoje konta, a ich zawartość będzie rozdysponowana pomiędzy pozostałych uczestników oraz publiczność w równych proporcjach 50/50 - 50% ja, 50% reszta. Cała gra będzie się toczyć do momentu aż ktoś wyleszczy resztę. Potem następuje zmiana i kolejna pozycja będzie grana.

Wygrywa osoba która jako ostatnia będzie potrafiła wyrecytować whitepaper bitcoina.

Fajny plan awaryjny na bessę, jak nas wszystkich zrektuje XD.

#shitcoin
#kryptowaluty
Pobierz K1LoF_123 - Jako że mój poprzedni projekt nie spotkał się ze zbytnim entuzjazmem post...
źródło: comment_1635360436w06y4im6icSmOB3OJvmIky.jpg
  • 17
@WhiskeyIHaze: Wiem. Myślałem o tym jakiś rok temu, bo chyba podobnego projektu nie było, chociaż w sumie mocno nie szukałem. Miałem pomysł na grę z barakami właśnie, wszystko w stylistyce serialu. Niestety pomysłów mam dużo, ale nie wiem co z tym dalej robić, bo sam techniczny nie jestem, a wszyscy z którymi gadam mnie spuszczają na drzewo.
To ja Ci tu robię melona kaska a ty post kasujesz?


@K1LoF_123: Cóż - wykop. Miało być twórczo i śmiesznie, ale już przypełzły jakieś kreatury, by obwieścić jakie to oczywiście nieśmieszne. Usunąłem więc to, bo nienawidzę w ludziach tego, gdy chcesz ich rozbawić i poprawić wszystkim nastrój, a ich rak polactwa wybije jak szambo i gwałtownie odwróci nastrój z uśmiechu w żenadę.

Wybacz.
@WhiskeyIHaze: Widzisz, jak nie znam się na rynku mobile, niby to przyszłość, większość chińczyków gra na mobilkach, duża część kobiet 35-50 na zachodzie itd. Dokładnych statysyk nie pamiętam, ale rynek jest spory. Trezeba prostemu odbiorcy dostarczyć prosty produkt, żeby nie powiedzić prostacki. Taki do pogrania z 15 min. na kiblu dla każuali, z rankingiem i PvP dla nałogowców i w dosyć rozpoznawalnej stylistyce że by się od razu czuli jak w
Widzisz, jak nie znam się na rynku mobile, niby to przyszłość,


@K1LoF_123: już teraz więcej ludzi gra na telefonach niż konsolach i pc. Nawet mój ojciec, co to ew partyjkę w herosa 3 walnął albo jakieś szachy na kompie, nałogowo rozwiązuje sudoku na telefonie.
@WhiskeyIHaze: Miałem taki pomysł, żeby gra miała dwa poziomy, pierwszy dla każuali na terenie parku, oraz drugi dla nałogowców w więzieniu. Pełne PvP, dodatkowe znajdźki, podwójna punktacja i tryb "masz tylko jedno życie" dla totalnych zjebów. Nagrody w postaci ikon (teraz pewnie NFT) oraz coinów do zakupu skinów w grze. Ogólnie fajnie mi się nad tym pracowało, ale wszystko poszło w #!$%@? niestety ;(
@WhiskeyIHaze: Wiem wiem, to jest moje niespełnione marzenie żeby wydać własną grę. Jestem (w sumie byłem) nałogowcem i z każdą ogrywaną grą prowadziłem swojego rodzaju pamiętnik gdzie notowałem ewentualne zmiany, co bym ulepszył itd. Niestety wszystko zginęło w pożarze;(
@WhiskeyIHaze: Właśnie idle clickery są dla mnie uwłaczające. "Zapłać 5 zł żeby szybciej postawić budynek, a jak nie to czekaj 3 dni". Podobne mechaniki miały być na etapie parku (coś a'la city builder) a na etapie więzienia totalna rozwałka dla hardkorów. Połączenie prostego RPG i strzelanki 2D.