Wpis z mikrobloga

@jathek: na kawalerski najlepiej wyjechac, chocby 40km od miasta bo latwiej sie odpiac ekipie.
Co do warszawy to ciezko odpowiedizec na takie pytanie, skoro nie masz pojecia czego oczekujesz.

Gdybyscie lubili burdele, dobre restauracje, kluby, dyskoteki to pewnie byscie wiedzieli gdzie takowe sa
@jathek: skoro macie z tym problem, to może wcześniej paintball laserowy na warszawiance, później knajpa z jedzeniem, następnie nowy świat i szoty, a na koniec samo się coś ogarnie ;) jeżeli pytasz, bo normalnie nie imprezujecie, to nic na siłę. Lepiej ogarnijcie coś przed knajpą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@paradoksik: @jathek degustacje, to dobry kierunek. Mój niebieski nie przepuścił z kumplami żadnych targów whisky (albo jak to się nazywa), wracał z lampką na smyczy na szyi do domu i z wielkim uśmiechem ;)
Dałeś za mało szczegółów. Powtórzę, jeżeli facet nie imprezuje, to lepiej fajne rozrywki zorganizować „za dnia”, jak koledzy wyżej proponują, a później knajpa i darować sobie kluby. Nie wiem jak ty, ale mój niebieski z kumplami jak