Wpis z mikrobloga

Po wielu bojach wreszcie udało mi się go uruchomić. Dziękuję wszystkim Mirkom z tagu którzy mi pomagali a było ich sporo. XD W szczególności @majk3l który mi pomógł z komponentami i @strusmig który siedział wczoraj ze mną do 3 pomagając z systemem i biosem. () Brakuje tylko dokupić porządne słuchawki i podkładkę pod mysz. Teraz tylko wybrać pierwszą grę do kupienia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pcmasterrace #komputery #gaming #skladamkomputer
Pobierz Cineczeq - Po wielu bojach wreszcie udało mi się go uruchomić. Dziękuję wszystkim Mir...
źródło: comment_1635331000Ga5sSpOsEahfmojDEcnglL.jpg
  • 19
@Cineczeq: radiator powinien byc zamontowany na suficie albo z wezykami do gory, bo w tym momencie ewentualne bąbelki powietrza moga sie zbierac w bloku procesora.

planujesz upgrade monitora? bo wyglada na niedoinwestowany xP
@3edcvfr4: Tak, monitor podkładka i słuchawki. Ale to w swoim czasie plus zaraz święta, wiec można poczekać aby dostac w prezencie. Tak samo jak np. tą klawiaturę dostałem na urodziny od kolegi. xd
@Bernan: Zdarzylem ściągnąć rano windowsa, steam i jedną aktualizację, nawet sterowników jeszcze nie mam. xd A herowsy mam w remasterze to zupełnie będzie odlot. ( ͡° ͜ʖ ͡°)