Wpis z mikrobloga

Skąd takie korki od dwóch tygodni na Psim Polu od Wilczyc do korony? Krzywoustego stoi najprawdopodobniej przez buspas i dodatkowe światła przy koronie. A skąd tyle aut na Psiaku, dziennie od 6:20 zapchana Gorlicka, Rondo, Zielna aż do korony. Czy ma to dodatkowo związek z budową wschodniej obwodnicy Wrocławia w Długołęce i okolicach? Przecież jak za niedługo zaczną remontować mosty Jagiellońskie i plac Społeczny to będzie apokalipsa.

#wroclaw #psiepoletoniewroclaw
  • 22
@klimatyzator: Ja stawiam na budowę 300 metrów ścieżki koło 3M, która zatkała do granic Strachocin i Wojnów (które już bez tego są zawalone) i ludzie to objeżdżają.

Wołam dzbana @Igbt który twierdzi, że jest w pytę, a któremu dosłownie przed chwilą wspomniałem, że Wilczyce zaraz też nam eksplodują. Jest w pytę, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Darth_Gohan: 5 rano fajna godzina. Zaraz czas zmienią i prawie jasno będzie, jak się obudzisz. Szkoda, że do pracy mogę wejść od 7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wstyd się przyznać, ale w moim przypadku Sutryk wygrał. Jeżdżę w tym zimnie rowerem, jeśli tylko nie mam nic do załatwienia po pracy. 13km z tym samym czasem, co samochodem (rano, bo po robocie to już w ogóle nie do
@Ogau poczekaj, aż trafisz na idiote na rowerze który będzie miał czerwona lampkę z przodu i się zdziwisz że się do ciebie.

No tylko powiedzieć, że super z tymi 13 km i kondycję robisz. Problem tylko taki, że no nie każdy może sobie na to pozwolić. Aktywistom tego nie wytłumaczysz.