Wpis z mikrobloga

Ehh.. 4 lata #zwiazek poszło.. powód?

"Nic nie zrobiłeś po prostu to uczucie jakoś wygasło. Jest mi dobrze jak jest teraz. Szczerze to nawet mi trochę ulżyło po tym rozstaniu. Nie wiem po prostu jakoś mi coraz mniej zależało.."

Mój #rozowepaski taką oto wiadomością zerwała ze mną.. Dlaczego ja muszę mieć całe życie pod górkę.. #!$%@? mnie to..  nie mam już siły.. 
#rozowepaski
  • 21
  • Odpowiedz
@MrDaarkness: masakra, współczuję
zupelnie nie rozumiem takich sytuacji, jak mozna nie sygnalizować niczego wczesniej, nie dać możliwości naprawy i wyjechać z czymś takim???
  • Odpowiedz
@Nikczemny_Pomidor: Najgorsze jest to, że okrutnie ją kocham, bardzo mocno i wiem, że każdy tak mówi, ale wiem że niestety to ze mnie nie zejdzie. Za bardzo ją kocham, rok musiałem ją ganiać zanim zechciała cokolwiek ze mną rozmawiać, gdyby mi tak bardzo nie zalezalo to bym tak się nie zachowywał..ale dzięki za miłe słowo.
  • Odpowiedz
@MrDaarkness: no to klasyka w tym wieku, tak naprawdę to dopiero teraz warto wchodzić w coś na poważniej. Licealne związki nie mają prawa przetrwać, zwłaszcza gdy ludzie idą jeszcze na studia, zmieniają otoczenie, poznają masę innych ludzi
  • Odpowiedz
@Iskaryota: Wydaje mi się, ze nie konca, zapewne każdy tak powie, ale dogadywalismy sie w kazdej sprawie, nawet jak się poklocilismy to jeszcze tego samego dnia wszystko było dobrze, również pod względem spraw łóżkowych..
  • Odpowiedz
@f4wn: Jest, bo zapytalem czy powie mi to prosto w twarz, napisala " no spoko" kompletnie cala rozmowę czuje jakbym nie pisał z nią, kompletnie inny " język " strasznie ma na mnie wyje..ne, odpisuje dopiero po tym jak 10 razy coś napisze, inaczej nie ma na co liczyć.
  • Odpowiedz
@MrDaarkness: Rozumiem Mirek ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ona jednakowoż miała inne odczucia, dobrze, że zebrała się chociaż na odwagę by to skończyć. Szybkiego zebrania do kupy, też to przechodziłem. Tak naprawdę po dziś nie wiem co było nie tak, ale tego to już nigdy się nie dowiem.
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: Wlasnie niestety nie na lepszy model, wcale nie na żaden model, po prostu chce byc sama. Mielismy na tyle dobre stosunki, wiem to dziwnie brzmi, ale byliśmy ze soba szczerzy i jedno i drugie gdyby chcialo się rozstać z powodu jakiejs innej osoby to by to powiedzialo, żeby po prostu byc fer.
  • Odpowiedz
@MrDaarkness: będzie dobrze Miras, ja jak byłem w Twoim wieku (a jestem może z 2-3 lata starszy) to nie byłem jeszcze nigdy w związku. Kilka miesięcy przed 24 urodzinami poznałem dziewczynę i cieszyłem się jak głupi że pierwszy raz spędzę z kimś urodziny (nie to żebym nie miał znajomych, po prostu nigdy nie organizowałem żadnych urodzin xd). Gdzieś słyszałem że pierwszy związek z reguły kończy się rozstaniem, ale śmierci i pogrzebu
  • Odpowiedz