Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#fut
Pytanie może głupie może nie. Wczoraj po raz pierwszy ustawiłem sobie dla testów własną taktykę dla drużyny (wybieganie za plecy, długie podania itd.) i momentalnie zauważyłem drastyczny skok w szybkości rozgrywki, ale nie pod względem konstruowania akcji, tylko piłka i zawodnicy zaczęli #!$%@?Ć jakby wszystko dostało boosta x3 z piłki fortuny. Myślałem najpierw, że takiego mi dobrało przeciwnika, ale kilka kolejnych gier i to samo - Trippier #!$%@? jakby był co najmniej Mbappe, Rudiger startuje z piątki i mógłby sam przebiec całe boisko. Ktoś zauważył podobne zachowanie gry? Zdecydowanie wolę wolne tempo, a teraz się czuję, jakbym #!$%@?ł na pinballu a nie grał w piłkę
  • 5
  • Odpowiedz
@Cieniostwor: ja tak wczoraj wpadłem z 5 do 4 ligii. Cudownie zmeiniłem ustawienie i rozwaliłem przeciwników jak dzieci. Myślę - mam tajną taktykę. Dzień później w lidze 4: W0 R0 P6
jak ja tej gry nienawidzę.
  • Odpowiedz
@Cieniostwor: wczoraj to był znowu aż przesadny super szybki gameplay. Gra ma 3 fazy, albo grają powoli, czujesz input lag a zawodnicy sie ruszają jak wóz z węglem. Albo grają szybko tak jakby się ślizgali na łyżwach. Nie odczuwasz niby input lagu, ale nie do końca masz kontrole nad zawodnikami, bo czujesz jakby przeciwnik był o tej jeden krok przed tobą (bo jest zapewne). Albo masz ten idealnie zbalansowany gameplay, który
  • Odpowiedz