Wpis z mikrobloga

Bo jak masz klucz który otwiera wiele zamków to jest dobry klucz, a jak masz zamek który jest otwierany przez wiele kluczy to ch*jowy zamek


@Kubanczyk92: No dokładnie, dlatego temperówka, która naostrzyła 100 ołówków to dobra temperówka, a jak masz ołówek naostrzony przez 100 temperówek to #!$%@? ołówek... oh wait. Chciałem powiedzieć, że rower jest lepszy niż autobus bo przewozi tylko jedną osobę a nie kilkanaście... eeee to znaczy...

A tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
ogólnie żeby facet casanowa to musi się naprawdę postarać. Żeby zaliczyć musi mieć te wszystkie atrybuty jakie łaski wypisują na tinderze. Z drugiej strony żeby łaska miała sexi time to poprostu musi być w stanie produkować CO2.

@Obstrukcja: w "trochę" innych słowach, ale ogólnie z takim przesłaniem ujął temat różnic w postrzeganiu aktywności seksualnej i liczby partnerów u kobiet i mężczyzn prof. Lew-Starowicz. Nie ma w tej kwestii symetrii pomiędzy płciami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@jaranie_browna: super, więc przez to że faceci myślą penisami i wyruchają cokolwiek co ma dziurę i nie ucieka, laski nie mogą mieć trochę funu, bo mają łatwiej

To róbcie tak żeby miały trudniej i szanse się wyrównają.

Przypał że przez ewolucję i biologię kobiety nie mogą uprawiać seksu, bo się szmacą, bo poszło to w tę stronę, że faceci zrobią cokolwiek żeby zaruchać kogokolwiek.

A jeżeli ktoś uważa no że eee
@ambereyed:
Ehhh, a wystarczyloby troche pomyslec xD
Miedzy plciami a dostepem do seksu jest roznica.
Tu nawet sie posluze przykladem, znajoma byla na melanzu i chciala trojkata. Poprosila 2 podpitych typow, ktorzy od razu na to poszli. Ja raz w zyciu mialem trojkata. Tego wieczoru musialem byc zabawny, pewny siebie, musialo dopisac mi troche szczescia i dziewczyny byly lige nizej ode mnie.
Zeby zdobyc seks z kims na ppziomie 7/10 facet