Wpis z mikrobloga

Jest ktoś w stanie doradzić czy dobrze kombinuję?
Mam starszą babcię, która cierpi od lat na nerwobóle, jakieś bóle przy miednicy (ostrogi?). Dostaje jakieś zastrzyki blokujące ból ale i tak dalej cierpi. I tak ostatnio pomyślałem, czy by nie sprezentować jej olejku cbd, nie mówiąc co to jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żeby sobie potestowała czy jej coś to ulży czy nie. Myślicie, że to bezpieczne w tym wypadku? Jeśli tak, to jaki produkt wybrać i skąd? Ja w temacie zielony jak coś
#cbd
  • 9
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
@Zadro: nie zaszkodzi ale jak dla mnie cbd #!$%@? daje i jest to tylko wyciąganie rąk po pieniądze, a gdy zmagałem się z ostrym bólem to zwyczajne zielsko z thc ten ból potęgowało. Choć wiadomo każdy organizm jest inny więc spróbowac
@kuddelmuddel: @Zadro: ogólnie jeżeli to nerwobóle to rzeczywiście jest szansa, ze pomoże. Jezeli bóle spowodowane np zwyrodnieniem to ch'ja da. Na pewno poprawi jakość snu. Co do leku, zależy jaki to lek, w tym wieku trzeba być ostrożnym. W 99% przypadków nie wchodzi w interakcje. Najlepiej podać mi nazwę leku to zapytam lekarza. Aktualnie mamy promocje na olejek 5%, bez dodatkowych rabatów, taniej już nie możemy :)
@Zadro: co ile go bierze? No jest to problem bo CBD może zwiększyć efektywność tego zastrzyku lub zmniejszyć. Jeżeli bierze rzadko raz na np miesiąc to najlepiej spróbować CBD po tygodniu od zastrzyku i przez tydzień niech pobierze.

Oczywiście przyjmuje założenie, że ten steryd jest metabolizowany przez p450 i biorę pod uwagę, że twoja babcia już jest w podeszłym mocno wieku.

Najlepiej i tak zapytać lekarza, który leczy twoją babcię.