Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Krasparov: @paczelok: @Diamond-kun: @xxxtentazgon: @skazanynashawshank: ale ona czy tam zespół robi repacki, repacki są dla osób głównie ze słabym netem, tak żeby nie pobierać shitu

Pamiętam na peb elamigos robił repacki dodatków do Simsów to repacki ważył 300-700mb a oficjalne ISO 4gb

Główną zaletą to selektywność i brak pobierania roznych paczek językowych albo jakichś video czy tekstur 4k czyli to co jest zbędne czasem

No i tutaj
@MaddoxX1911 jak na moje wiejskie 20Mbps to jedna z większych zalet. Druga to pewność że razem z grą nie pobiorę pakietu trojanów i adware. Nigdy nie miałem problemów których nie szło by rozwiązać wchodząc w opis albo komentarze pod repackiem. Nawet Zelde BotW przeszedłem na Yuzu i o dziwo wszystko działało, zwykle się mnie emulatory nie słuchają i się wysypuje wszystko
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@MaddoxX1911: Zdziwiłbyś się ile osób nie ma wi-fi w domu tylko ograniczony internet z sieci. Zresztą w przypadku wielu gierek te repacki są najlepiej seedowane więc i tak się najbardziej opłaca.
jak na moje wiejskie 20Mbps to jedna z większych zalet.


@Krasparov: 20 mega i tak dobrze. Jak praktycznie do zeszłego roku na wsi miałem 6-8 megabitów. A za czasów (10 lat temu) gdy ściągałem jakieś piraty to 4 mega.

bo dłużej instalujesz niż pobierasz xd


@MaddoxX1911: No te repaki pamiętam to tylko na jednym rdzeniu procesora się rozpakowywały stąd jest tak wolno.