Wpis z mikrobloga

Czymś powszechnym w znaleziskach o Konfederacji są tego typu posty tęczowych szurów, które nawet nie nawiązują do clou problemu znaleziska. Głównie chodzi o to, żeby wrzucić w znalezisku post obrażający polityka Konfy, całą organizację i ich wyborców, nawet nie po to aby wywołać dyskusję, ale dla samego faktu napisania jakiejś kontrowersyjnej bzdury. To ta słynna, tęczowa merytoryka i oranie prawackich szurów na Wykopie.

W tym przypadku Neuropek twierdzi, że Konfederacja uważa, że covid nie istnieje, a sam Dziambor leżał chory, podłączony do respiratora, w dodatku wygląda na 60 lat. ( ͡º ͜ʖ͡º) Oczywiście wg mojej wiedzy jest to kłamstwem. Nie znam wszystkich wypowiedzi członków Konfederacji, dlatego zapytałem czy "ktoś z Konfy mówił, że covid nie istnieje". O tym, @kozajsza kłamał, że Dziambor leżał pod respiratorem wiedziałem. Neuropek w wątku zarobił 60 groszy i poszedł oczywiście dalej. Zgłoszenie o manipulacji oczywiście odrzucone, bo rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji przez neuropków jest dozwolone.

#kozajsza #fikolyneuropy #neuropamanipuluje #stopspamneuropa #stopchamneuropa #neuropa #konfederacja #bekazlewactwa #lewackalogika #moderacjacontent #polityka
Pobierz
źródło: comment_1635079424rkwH0gAei9DxabBGb6rWxH.jpg
  • 30
@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: ban był za wpis o Koniecznym, który bronił swojej asystentki, która niezbyt dobrze wypowiadała się o osobach trans. Tylko i wyłącznie za to. Nie miałem żadnych wymoderowanych innych treści i to od bardzo dawna. Żadna z podanych tam przeze mnie informacji nie była nieprawdziwa. Ban był za zdjęcie Koniecznego z gestem podniesionej pięści. Powód bana był wyssany z brudnego palucha. To był ban czysto polityczny.
a sam Dziambor leżał chory, podłączony do respiratora, w dodatku wygląda na 60 lat. ( ͡º ͜ʖ͡º) Oczywiście wg mojej wiedzy jest to kłamstwem


@dubstract: Był w szpitalu, ale pod tlenem, nie respiratorem. Reszta się zgadza, wygląda staro, żaden to zarzut, po prostu tak ma ¯\_(ツ)_/¯