Wpis z mikrobloga

Moze to dziwnie zabrzmi ale wystarczy wyjść z Wykopu i życie staje się normalne xD tutaj są wymyślone problemy wymyślonych ludzi z wymyślonymi historiami, wymyśleni lewacy i prawacy. Wymyśleni przegrywy i sztuczny blackpill. Emocjonalna huśtawka dzieci jak i tez wymyślone problemy dorosłych. różowych pasków które w rzeczywistości są facetami. Niebieskich pasków oglądających patostrimy. Bezsensowne kłótnie ktore ciągną się godzinami. Wszechobecny hejt a w życiu codziennym nigdy nie spotykany. Jeszcze nikt do mnie ani do moich znajomych nie powiedział choćby podobnych słów co tutaj ludzi wypowiadają bez żadnych konsekwencji bo w życiu realnym jest całkowicie inna osoba. Sam wpadłem w te pułapkę na co dzień normalny facet a tutaj potrafią mnie wyprowadzić z równowagi.

Wiec #usunkonto w moich oczach staje się komplementem.
  • 168
@ArcherID ja o tym wiem, Ty o tym wiesz i to jest spoko. Gorzej, jak się komuś zaczyna jedno z drugim zaczyna mieszać i przenosi mądrości z Wykopu do prawdziwego życia. Wtedy taki człowiek faktycznie może mieć problem, by odnaleźć się w prawdziwej rzeczywistości.
@ArcherID: niby tak, ale już w realu rząd mnie okrada, stać mnie na coraz mniej, a w amerykańskim korpo kazano nam uczcic minutą ciszy śmierć amerykańskiego kryminalisty (co zbojkotowaliśmy) i obecnie stara się nas tresować ideologicznie jak ludzi w usa. Póki co góra w Polsce wykonuje polecenia z Ameryki, ale mają to gfzieś co z tym zrobią ludzie i jak do tego podejdą. Wystaczy jednak kilku psycholi fundamentalistów, na stanowiskach wykonawczych
@mackbig no, wczesniej musieli w piwnicach sie spotykac, a teraz razem postuja na tagach. Prawdziwosc nie jest wcale cnota, bo bez ograniczen bysmy sie zabijali I jedli swoje mieso.
@Iskaryota ta strona jest manipulowana cały czas przez pewną strone, co chwila jest jakiś wysyp trolli. Myślisz, że te wszystkie charmandery to byli prawdziwi ludzie? nie nie byli, to byli trolle. Znacząca większości tagu przegryw to trolle. Wykop to najgłupsza grupa ludzi w internecie i najłatwiej ich zmanipulować, na tym samym poziomie co antyszczepionkowcy, altmedowcy, czy płaskoziemcy.


@ArcherID kiedyś więcej było normalnych ludzi, kiedyś nawet trafiał się prawdziwy przegryw. Teraz większość normalnych
Dlatego dobrze mieć tę świadomość. Tu aktywnie pisze może kilkanaście tysięcy ludzi, więc nie ma co tego odnosić do całego społeczeństwa. Wykop bardziej traktujmy jak zoo.