Wpis z mikrobloga

Wczoraj trochę wypiłem i wpadłem na #!$%@? pomysł. Dzisiaj też jestem pijany, więc pomyślałem że się nim z Wami podzielę ;P. Co powiecie na to: uruchamiamy portal który będzie można połączyć z metamaskiem lub innym portfelem. Jeśli akceptujesz kontrakt, to zgadzasz się alokować (być może stackować w jakiejś krypto) środki w wysokości powiedzmy 10 busd miesięcznie. Albo 10 busd+, czyli możesz dowolnie więcej. Deklarujesz również jak chcesz podzielić kwotę – ale o tym później. O określonej porze uruchamia się główny mechanizm projektu, czyli koło fortuny XD Mianowicie na kole są umieszczone nazwy losowych szitcoinów, koło się kręci i cała stawka (ilość uczestników x ich wkład/procentowy rozkład portfolio ) jest “inwestowana” w wylosowanego szita. Runda trwa przykładowo 3 dni podczas których obserwujemy kurs. Po zakończeniu rundy w przypadku zysku nagrody są rozsyłane według procentowego udziału kapitału. Straty podobnie. Można wprowadzić token którego posiadanie będzie miało wpływ na szity które znajdą się na kole. Będzie lista powiedzmy 200 szitów I z tego co określony okres będzie wybierana pula np. 10 głównych które wejdą do finalnego losowania.

Oprócz głównej atrakcji będzie funkcjonować konkurencja dodatkowa. Może to być losowanie zupełnie przypadkowego szita z całkowitej puli, lub z puli wybranej przez stackujących. Każdy stackujący, niezależnie od początkowej listy szitów, będzie mógł zaproponować wybrany przez siebie projekt. Jeśli stackujący będzie posiadał większy procent tokenów zestackowanych to również dostanie większe bonusz do szansy wylosowania swojego tokena. Czyli jeśli będzie losowanie spośród 200 szitów + 15 propozycji niezależnych, to wszystkich głosów będzie przykładowo 300. Jeśli jesteś największym walidatorem to dostajesz + 30 głosów, jeśli drugim to + 20 itd.

Posiadacze naszych tokenów będą mogli również wybierać czas siedzenia w szitach, mom,ent wejścia/wyjścia itd. - temat do rozwinięcia. Wszystko ma się odbywać w otoczce szitkojnowej, więc odpowiednia grafika, dźwięk “losu losu losu” przy losowaniu, jakieś memy w formie NFT, może dodatkowo loteria dla uczestników z nagrodami w postaci tokenów.

A propo podziału wpłat - na początku możesz zadeklarować jaki % wkładu trafi do głównej puli, a jaki do rundy bonusowej, czyli losowania szitów wybranych przez stackujących. Projekt może funkcjonować również jako launchpad dla nowych coinów, gdzie kasa będzie przychodiła z marketingu . Część prowizji może iść na redystrybucję. Dodatkowo można zatrudnić pajaców z YT którzy będą odwalali szopkę przy każdym losowaniu, ale to już jest taki cringe że nawet nie chce mi się pisać. Nasz zarobek to oczywiście prowazja od tranzakcji + kontrakty ze startupami. Nasz coin oczywiście musi być połączony z DEFI, generować NFT i posiadać jakiś mechanizm palenia. Tutaj nie mam pomysłu innego niż palenie części prowizji. Dodatkowo można dołączyć ewaluację projektów, recenzje itp. Niestety pewnie u nas w kartoflandii z powodów prawnych tego projektu nie będzie można odpalić ;( Proszę o komentarze :D

@WhiskeyIHaze bo prosił żeby zawołać.
#shitcoin
#kryptowaluty
  • 4
@WhiskeyIHaze: Ja się na technicznych sprawach nie znam. Poza tym, jak raz chciałem ogarnąć co muszę załatwić żeby dźwignąć inny projekt, to jak mi wyszły koszta większe niż mój roczny dochód to podziękowałem. Po prostu jestem ciekawy opinii. Skoro "inwestowanie" w szity to loteria, to czemu by na niej nie zarobić ( ͡º ͜ʖ͡º). Tylko w PL to chyba mało legalne.