Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@tallman: że co? Jedyne co mogłem do tej pory uznać za ustawienie pod prawo ręcznych to okna w salach lekcyjnych, ale to i tak nie przeszkadzało.

@77023:
- Witanie się uściskiem prawej dłoni (założenie, że też jesteś praworęczny)
- Nożyczki, gurwa ( _)
- Ergonomiczne myszki do komputera profilowane pod prawą rękę
- różne instrumenty muzyczne, karabiny i pistolet
- drewniana szpatułka do mieszania na patelni jeśli
@DaemonKazoom: Chyba nie mówisz poważnie? Mama mi opowiadała o takim traktowaniu dzieci ale mialem nadzieję, że to minęło gdzieś w okolicach ustroju słusznie minionego.
@szpongiel:
Wiem, że sarkazm, ale kij odpowiem
Co do podawania ręki, jako mańkut przynajmniej higienicznie, bo nie podaje tej, którą wale.
Są też ergonomiczne myszki dla leworęcznych.
Są instrumenty muzyczne dla leworęcznych( sam mam taką gitare basową), a karabiny i pistolety mają w większości zdublowane manipulatory, a konstrukcje jak steyr aug i msbs nawet opcje zmiany kierunku wyrzutu łusek.
Patrząc na taką spórek w kwestii wegan, wole by taka partia mnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@77023:

Są też ergonomiczne myszki dla leworęcznych.

Ta, całe dwa modele na całym świecie xD
Wiem przecież jaki mam wybór z tych wszystkich najbardziej wypasionych myszek. Żaden, chyba że jest jakiś model symetryczny, tzn. oburęczny.

Są instrumenty muzyczne dla leworęcznych

Tak, nożyczki też są. Ale jak sobie sam nie kupisz - również mając ograniczony wybór - i musisz zawsze mieć swoje, a nie tak, że wszędzie wchodzisz i korzystasz jak u
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@77023: @barouken: zapomniałem o otwieraczach do konserw

Zatem dam jeszcze #4konserwy? XD

Ach, mój smartfon ma skaner linii papilarnych z boku tak, że da się tylko prawą ręką odblokować gdy się go podnosi i szczerze mówiąc jest to #!$%@?. Nie rozumiem czemu nie mogli zrobić z tyłu na środku. W przednim tak miałem, był dzięki temu oburęczny i lepiej też skanował palec bo powierzchnia skanera była większa.
No ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@barouken: wiem. Ale skoro już nie jestem złym oprawcą każdej mniejszości - białym heteroseksualnym mężczyzną - tylko sam jestem uciśnioną mniejszością i mogę się teraz "domagać o swoje", to elo ;)