Wpis z mikrobloga

@marekseo: ta, karalne. Jednocześnie jakby ci wysłali bez tego kartonu, tylko owinięte w folie pudełko z opaską i by się trochę w transporcie obiło ale nie uszkodziło, to byś leciał z reklamacją. To wszystko po to, żeby produkt był bezpieczny w transporcie, a klient zadowolony. Podpowiem, że jak zamówisz z odbiorem osobistym, to nakleją tylko naklejke, że to produkt dla ciebie.
@mistejk: @zeek: No przykro mi, że byłem w miejscu, gdzie za cholerę nie wziąłbym tego do domu na użytek wtórny ¯\_(ツ)_/¯
Nie każdy ma obok domu paczkomat.
Zostawić na ziemi? Gdyby policja byłaby na miejscu, dostałbym mandat za śmiecenie.
Jedyna opcja to wyrzucić karton do śmieci.

@Yasiek666: Zdradzę tajemnicę... Istnieją dużo mniejsze pudełka. Takie, które pasują wymiarowo do przesyłki. Tylko ciiii... nikomu nie mów.
@marekseo: Jak już się wymieniamy tajemnicami to też ci coś sprzedam.
Ta wolna przestrzeń działa na takiej samej zasadzie jak powietrze w cipsach. Przy potencjalnych uderzeniach w transporcie, towar nie ulegnie uszkodzeniu. Tylko zachowaj to dla siebie, inni nie powinni wiedzieć...
@mlodyczlowiekiniemoze: Nadal ciężko mi bronić.
Coś jak bronić przeterminowane produkty w markecie, bo "nie mieli czasu sprawdzić i wyrzucić"

Dzisiaj jest wrzask o ekologię, że prywatna osoba powinna gasić światło, brać prysznic zamiast wanny, unikać reklamówek plastikowych itd..., a firmy robią co chcą.
Ba, to ja jestem obarczany za zutylizowanie tego kartonu. Ja płacę opłatę za te śmieci, a nie oni.