Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki przymierzam się do zakupu słuchawek bezprzewodowych TWS, których będę używał głównie do słuchania muzyki. Przejrzałem już testy jakiś 30 modeli i skupiłem się na dwóch, chyba najbardziej mi odpowiadających w tym przedziale cenowym (czyli do ok. 400 zł): JBL Tune 125TWS i Jabra Elite 75T. Z tego co wyczytałem to JBL ma lepszą jakość dźwięku (zwłaszcza bas, na którym mi zależy), ale Jabra ma ANC i Hearthrough. Przyznam szczerze, że nigdy nie miałem na uszach niczego z ANC, ale paru znajomych mi polecało, że to świetna opcja i dlatego zwróciłem na nią uwagę, tylko nie wiem czy warto poświęcić dla niej jakość dźwięku.

Miał ktoś Was do czynienia z tymi słuchawkami i może powiedzieć o nich coś więcej z własnego doświadczenia? A może ktoś testował oba te modele i ma porównanie? Jestem też otwarty na propozycje innych modeli, bo może jakiś ciekawy przeoczyłem ;)
#audio #sluchawki #elektronika #technologia #jbl #jabra
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rybeczka: zawsze jak coś napiszę pod takim niepewnym tagiem to go sprawdzam. Teraz też sprawdziłem i nie zobaczyłem żadnej belki z opisem, a większość wpisów jest o elektronice użytkowej, więc go użyłem.