Wpis z mikrobloga

Któryś miesiąc w firmie mam stażystę o czym kiedyś wspomniałam nawet.

Fajny chłopak, jeśli chodzi o wykonywanie obowiązków to 10/10 wzorowy. No i w tym naszym babińcu jakoś się odnajduje.
Początki były takie, że faktycznie na kawę nie chodził ani nic się zbytnio nie odzywał. Wzięłam go w obroty ( ͡° ͜ʖ ͡°) któregoś dnia od tego biurka i wreszcie zaczął chodzić z nami na przerwy i coś gadać. W sumie fajny chłopak tylko mocno wstydliwy i dziewczyny chyba nie miał jeszcze, ale głowy sobie nie dam urwać xD.

No ale dzisiaj to mnie zniszczył psychicznie aż nie wiem czy się śmiać czy płakać. Zbieramy się z dziewczynami na kawkę i plotunie popołudniowe, a chłopaczyna siedzi przed komputerkiem. Więc zrobiłyśmy mu nalot i się pytamy czemu nie idzie na przerwę.
- Nie wiem jak dokończyć ten schemat pani Aniu (no załóżmy, że tak mam na imię).

Ja stałam oparta o jego krzesło i patrzę, że to prosta sprawa to sięgnęłam po myszkę. No i tak się pochyliłam nad chłopaczyną, że cyckami się oparłam o ten głupi łeb xD. No i on tak rękę wziął podniósł, ja się zdążyłam przesunąć więc chwycił się za głowę tak jakby to bolało. I najlepsze co wypalił.

- Ale ciężkie pani Aniu chce mnie pani zabić w miejscu pracy tymi kulami armatnimi?

No i dziewuchy padły tam ze śmiechu, ja w sumie też. I to nie wszystko bo potem już poszliśmy na tę przerwę i chłopak nadal przeżywał bo mnie się pyta (lepiej że nie na osobności bo bym się zaczęła bać chyba) czy mam biust naturalny, że taki twardy (°° . Ja chyba oszaleję, jakby mi mało było takich pytań na tym tinderze to jeszcze w robocie. Odpowiedziałam, że tak samo naturalny jak usta i tatuaż na dupie ( ͡º ͜ʖ͡º). Trochę mnie to zdenerwowało no ale przynajmniej nie zada mi więcej tak durnego pytania.(chyba?)

#pracbaza #korposwiat #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow i trochę #tinder bo pytań o swoją naturalnosć dostaję za dużo.
Pobierz twojastaraglosujena_korwina - Któryś miesiąc w firmie mam stażystę o czym kiedyś wspo...
źródło: comment_1634662822qsXXuTP2r9QyJSJmLkT2Ur.jpg
  • 129
@twojastara_glosuje_na_korwina: z tym dużym biustem to jest tricky temat, spotykałem się kiedyś przez jakiś czas z panną, która z pozoru nie miała dużego biustu, bo dobrze go maskowała golfami, sweterkami, bluzkami z brakiem dekoltów, etc. Gdy przyszło co do czego i uwolniłem ją z tego stanika to poleciały mi na głowę kule w rozmiarze F i na dłuższą metę takie wielkie piersi to nie było nic fajnego, bo nie dość że
Ja stałam oparta o jego krzesło i patrzę, że to prosta sprawa to sięgnęłam po myszkę. No i tak się pochyliłam nad chłopaczyną, że cyckami się oparłam o ten głupi łeb xD. No i on tak rękę wziął podniósł, ja się zdążyłam przesunąć więc chwycił się za głowę tak jakby to bolało. I najlepsze co wypalił.


@twojastara_glosuje_na_korwina: a więc molestowałes stażystę w pracy, ale nie widzisz w tym problemy

Typowe¯\_(ツ)_/¯