Wpis z mikrobloga

Dobra będzie długo i od razu zaznaczę że dla osób troszkę znających tematy:
-dart
-bilard
-audio
-gry dla dorosłych #pdk

Otóż kończę remont salonu i na święta wpadam do Polski , już wszystkim przyjaciołom oznajmiłem że święta u Kordiana , szafki i takie normalne rzeczy już stoją - czas na bajery ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1) Dart - lubię z kolegami wyjść do baru na Darta , w barach w 95% są elektroniczne i w sumie jest spoko - liczą same punkty , wydają dźwięk , można ustawiać fajnie , nie trzeba tak często tarcz wymieniać

Znalazłem model który odpowiada mi jakościowo i finansowo https://mcdart.de/2083/dartautomat-karella-premium-silver.html
Moje pytanie do darta elektronicznego w mieszkaniu:
-czy jakbyśmy rzucali po 22 to hałas byłby taki że mógłby #!$%@?ć sąsiadów czy raczej nie ma czym się martwić? (mieszkanie bardzo dobrze wyciszone , wynajmowałem 5 innych i czuć że tu można pogadać a na korytarzu nie słychać

2) Bilard - tak jak wyżej , z chłopami latamy na bary itp więc fajnie by było sobie popykać na chacie , o ile hałas tu nie sprawia problemu tak mam tu inne pytania:
-czy taki bilard jest porządny i również sprawia fun z gry? Najlepiej jakby wypowiedział się ktoś kto ma stół Cougara :)
-czy pole w wersji XL jest waszym zdaniem wystarczające dla dorosłych osób: https://www.mytoys.de/cougar-billardtisch-hustle-xl-faltbar-10573725.html?mc=deu_mts_onl_pse_kelkoo_Billardtische_10573725_pmd&from=kelkoo&msclkid=29db7592343d135c8baa14fca0d354ca

Pole gry 83x175

3) Audio:
Zawsze lubiałem słuchać muzyki w dobrej jakości na dobrym sprzęcie , wręcz czasami jak słucham jakiejś piosenki po X latach na lepszym sprzęcie lub nieco inaczej grającym to wyszukuję nowe smaczki w piosenkach które już doskonale znam :D Tutaj głównie chciałbym aby sprzęt audio nie był duży (nie musi grać głośno , chodzi o jakość) i najlepiej w staromodnym stylu. Znalazłem coś takiego - co sądzicie?

https://www.alza.de/hyundai-rtcc-513-rip-d2420337.htm?country=DE&language=en&kampan=adw_alza_pla_all_alza_produkty_c_9068549_JHY452h2&gclid=CjwKCAjw2bmLBhBREiwAZ6ugo6LqxvNOzdjyqICP_udgsD_YCYrIV_2QPCtEDHGznmpUeEI0V1dP_BoCye0QAvD_BwE

4) Gry dla dorosłych:
Chodzi mi o planszówki które są dedykowane przede wszystkim dorosłym. Zawsze jak są mini domówki to zawijam ze sobą Scrabble/Backgammon/Szachy/Tripple Uno/Zestaw do pokera , chciałbym poszerzyć swoją kolekcję gierek stołowych o coś ciekawego , w co wy gracie?

Ok i to by było na tyle , z góry dziękuje każdemu kto odpowie choć na jedno pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pomocy #remontujzwykopem #remont #mieszkanie #gry #planszowki #dart #bilard #sport #audio #wygryw
  • 12
@Kordianyt: tak, tak...literówka. Część ludzi tak mówi, z jakiegoś kompletnie niewytłumaczalnego powodu. Powiedz mi jedną rzecz. Słyszałeś kiedyś np. w telewizji, w filmie, serialu, wiadomościach czy gdziekolwiek indziej żeby ktoś tak mówił? Nie słyszałeś, a wiesz dlaczego? Bo nie ma takiego słowa jak lubiać.
@Kordianyt: jeśli chodzi o darta to przy mojej tarczy za około 150zł dźwięk jest znaczny ale w droższych modelach myślę że może być ciszej. U mnie pokój bezpośrednio nie sąsiaduje z sąsiadami tylko jest środkowy i nie ma żadnych problemów. Tak więc jeśli z tego pokoju nie słyszysz kłótni sąsiadów to darta nie będą słyszeć
@Kordianyt: a jeśli chodzi o bilard muszę niestety przyznać rację koledze wyżej. Taki stół moim zdaniem musi chociażby ważyć te paręset kg bo inaczej ani się porządnie nie oprzesz ani nie pochylisz. Lepiej myślę kupić jakiś używany ale pozadniejszy i to z kamienia i go wyremontować.