Wpis z mikrobloga

Typ w wieku ~20 lat robi wielkie hajsy na reklamie mc Donalda a wy go szkalujcie za to ? Przypomnę wam w jakim spoleczenstwie żyjemy, pamiętacie ta camdziwke z ekipy czy innych teamxxx ? Ma się dobrze przybyło jej followersow i na tym zarobiła i ma się dobrze. Weźcie zluzujcie porty i szukajcie swojego sposobu na milion
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Kroledyp: to samo, 31 lvl here. Byłem małym szczylem jak wyszło _Na legalu_ ale Mata pomimo że to pokolenie niżej podoba mi się jak od dawna nic mi się w rapie nie podobało.
  • Odpowiedz
Jestem ze starszego pokolenia i podoba mi się jego rap, mało tego


@Kroledyp: Mam tak samo a nawet nigdy rap/hiphop nie były moją muzyką przez to wiecznie skojarzenie z dresiarstwem i patologią. A to co robią te dzieciaki w ramach jak to nazywam banana-rapsów to autentycznie sztuka. Przecież jakość produkcji klipów, ten ciekawy styl, podejście do tekstów (choć momentami aż zbyt proste xd).
Podziwiam i szanuje!

To widziałeś/słyszałeś?
Saeglopur - > Jestem ze starszego pokolenia i podoba mi się jego rap, mało tego

@K...
  • Odpowiedz
@patrykoss: "krytykują Matę za to, że reklamuje McDonald's" xD w sumie beka, ale przypomniało mi się że mamy 2021 rok i ludzi boli dupa o byle gówno, myślę że jednak w szkołach brakuje tej patologii co biła za to że nosiłeś slimy...
  • Odpowiedz
@Kroledyp: @AdelbertPeel: same here, jestem 35lvl, wychowałem się na kasetach magnetofonowych z molestą, zip składem, peją, piłem browary na blokowiskach i klepałem biedę za dzieciaka. Teraz mam dużo kasy, spokojne życie i słucham Maty ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie będę dalej się katował kawałkami o ciężkim życiu, już to przerobiłem.
  • Odpowiedz
imo jakby chciał to by reklamował rokse.pl #!$%@? ludzi to powinno obchodzić co kto robi xD


@anonekxd:

Taco Hemingway 2017:

robię te hajsy powoli(powoli)

nie biorę hasju od EB

nie biore hajsu od coli

nie biorę hajsu bo nie chce

mnie nie zabierzesz kontroli


Mata 2021:

Kuurwa mordo zostałem tanim burgerem w Mcdonaldzie XDDD
  • Odpowiedz
byłem wściekły na tych naszych idoli peje, moleste ze tak pielęgnują i gloryfikują biedę i patologię


@Kroledyp: przecież Peja od 30 lat krytykuje i narzeka na biedę i patologię xD

Wóda wyborowa, wychowani na podrobach

Powiesz mi że każdy jest swego losu kowal?
  • Odpowiedz
Nie widziałam głosów o promowaniu złego odżywiania*. Wymyśliłeś teorię pod swoją tezę ale i tak naruchałes >500 plusów więc w sumie mam to w dupie
* Widziałem kilka poważniejszych
  • Odpowiedz
@patrykoss: tutaj nie chodzi o zdrowe lub nie odżywianie tylko perfekcyjne #!$%@? swojego wizerunku. Teraz gościu z głosu pokolenia stał się ronaldem mcdonaldem wciskającym gówniakom hamburgery w ramach dizajnerskiego zestawu xD
  • Odpowiedz
@AntyBohater Gówno prawda, nikt z jego słuchaczy nawet przez chwilę nie będzie na niego zły za tą reklamę, to tego on nie jest żadnym głosem pokolenia, bo rapuje o niczym, po prostu jego rapsy wpadają w ucho. Poza tym on ma to w dupie, bo jak wyliczył któryś ekonomista, Mata zarobi za tą reklamę między 5 a 15 mln, więc co go obchodzą dyskusje randomów na wykopie czy gdziekolwiek indziej. Koncerty i
  • Odpowiedz