Wpis z mikrobloga

plują na ciebie a ty mówisz, że deszcz pada


@leczsie: typie, ale nie podałeś żadnego argumentu, kłamstwa które powtarzasz po TVPiS zostały wypunktowane i oczywiście pominięte przez ciebie ale ty dalej w zaparte że czarne jest białe i nikt Ci nei wmówi że jest inaczej xD

Mam nadzieję, że takie osoby szybko wyjadą jak platforma wróci do władzy


@leczsie: ojoj mam złe nowiny, jak PO wróci to i ja rozważę
  • Odpowiedz
@leczsie będąc symetrystą, zrównując PO z PiSem. Nie muszę szukać, jest wyżej. Dawaj te afery.

@sEB-q afery afery czy rozdmuchane wulgaryzmy, które nie wiadomo kto nagrał, jakim cudem obce służby zinfiltrowały polski rząd i czego PiS przez osiem lat rządów nie umiał wyjaśnić (jak z resztą chociażby i katastrofy pod Smoleńskiem, wraków to już w tym czasie chyba sprowadziliśmy 15, c'nie? ( ͡º ͜ʖ͡º) )? Powtórzę pytanie:
  • Odpowiedz
człowieku podałem ci wrgumenty


@leczsie: gdzie? tusk ukradł ci pieniądze z OFE? ile? kiedy?
amber gold? przecież była komisja która wszystko wyjaśniła
nie podałeś żadnego argumentu, powtarzasz jedynie narrację TVPis którą banalnie punktować

Każdy kto śmie skrytykować wspaniałego Tuska i wie jak się żyło za jego czasów to pisowiec XD


@leczsie: ale przecież ty tego nie zrobiłeś, cały czas powtarzasz rządową propagandę i dziwisz się że nie biorę tego poważnie
  • Odpowiedz
@rybsonk: lepiej być symetrystą (czyt. realistą) niż frajerem co wierzy, że Tusk to wybawca narodu i nie brać pod uwagę, że ludzie mieli tak dość Tuska i jego PO, że wybrali miernoty z pisu na tyle lat. Obejrzyj sobie debaty Tusk/Kaczyński z 2007 roku i zobacz głąbie co obiecał i co ten wspaniały Tusk wprowadził z tych obietnic. Ręce opadają, że są tacy głupi ludzie w tym kraju, dlatego nic się
  • Odpowiedz
@pafeo: nie kłam, po prostu każdy kto namiętnie powtarza pisowską propagandę oraz nie potrafi napisać nawet jednego argumentu nie wspierając się TVPiS, to troll lub wyborca pisu
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas A bezrobocie nie świadczy jeszcze o rozwoju gospodarczym, obecnie naszą gospodarką potrzebuje większej ilości pracowników - który mi mogli by być ci źli imigranci, gdybyśmy ich wpuścili (mówię o wszystkich imigrantach, których PiS odeslał, nie tylko obecnych na granicy z Białorusią).
  • Odpowiedz