Wpis z mikrobloga

Wczoraj dosłownie 3 razy (!) wchodziłem do G2 i spadalem do G3. Jak rozumiem system rito stwierdził, że to mój max jest i więcej nie wbiję, bo muszę złapać większego skilla. Rozumiem, zgadzam się z tym. Problem polega na tym, że ja nawet w tych grach nie mogę za bardzo nic zrobić, bo autofill z dżungli (który notabene nie chciał się swapnąć) dosłownie tylko farmił a jedyne kille łapał jak ktoś zostawał na low hp to se dobijał, maciuś Cho zrobił 0/10/0 i płakał na /all jacy to jesteśmy gównami, dosłownie stomp w każdej grze i przewaga autofillów w mojej drużynie. To tak rito podkłada nogi, żeby ktoś nie mógł climbować? Przecież to jest nie grywalne z założenia.

#leagueoflegends
Mega_Smieszek - Wczoraj dosłownie 3 razy (!) wchodziłem do G2 i spadalem do G3. Jak r...

źródło: comment_1634541476R0fOzYXWeoIC0RFX1zbYar.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Teros: Wiem, że użyłeś ironii, ale jednocześnie pokazałeś sposób myślenia Riotu - jeśli w grze drużynowej nastawionej na współpracę nie jesteś w stanie samemu wygrać 1 vs 9 (bo gra z takimi małpami to tak naprawdę jeden przeciwnik więcej), to nie zasługujesz aby być wyżej. Riot naprawdę po tylu latach wciąż tego nie ogarnia.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: ale dupcys. Sam mam golda, ale wiem, że to przez moje upośledzenie i nierówne giery. Ewentualnie zagram 2-3 pod rząd z zajebistymi statami i włącza mi się syndrom niepokonanego. To rito nie twierdzi, że to twój max tylko jest to twój max rzeczywiście.
  • Odpowiedz
@lizakoo: Ale ja nie neguje tego czy to mój max czy nie xD Bo jaka jest różnica między g2 a g3? No żadna.
Ale to że trzy razy pod rząd jak wbije tylko to g2 dostaję małpę, która robi run down to nie wiem xD
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: to nic nie zmienia. Po prostu nie followujesz tego gościa, w końcu nie będą za niego zarabiać, skupiasz się na innych rzeczach. W goldzie i tak w 80% przypadków jest flip, bo się ktoś podpalił.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mega_Smieszek: no ale to nic nie zmienia xD Możesz mieć 30/0 a wyjeb się w złym momencie i gg. Coś kręcisz, ze nie przeczysz o swoim maxie ale jednocześnie obwiniasz innych, chętnie bym pooglądał twoje gierki i dam sobie uciąć lewe jądro, że nie grasz tak idealnie jak nam wmawiasz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mega_Smieszek: No choćby tym. No wiecie ja może coś tam nie robie NO ALE PATRZCIE NA TEGO CHO!! PRZEZ NIEGO NIE POKAZUJE SWOICH UMIEJĘTNOŚCI!!!! W ciula lecisz tutaj śmieszek i to srogo :v
  • Odpowiedz